4 ayim bitecek 1 kilo bile almadim

Y

yellowangelrufi

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi yellowangelrufi
cok zayif degildim balik etli sayilirim bulantili kusmali gecti 3 ayim kilo verdim surekli simdi yemeye basladim ama kilo almadim ben mutluyum cunku kilo almak istemiyorum bebegim saglikli hayirli olsun o alsin kilo gelissin ben fazla almam insallah bunyem musait ama daha kilo almadim sukur almakta istemiyorum sitede okuyorum cok kilo alanlar var halime sukur ediyorum sali gunu kontrolum var kizmi erkekmi belli olacak nasipse kizlar karnim cikmadi korkuyorum bende gelisimi guzeldi bi onceki kontrolde karnim buyumeyince korku olustu biseymi var diye sali gunu belli olcak bakalim hayirlisi dua edin kizlar bisey olmaz insallah sizce normalmi kilo almamam

slm canım.. moral bozma.. normal.. benimde 4 ayım bulantılı kusmalı gecti.. 5 ay hiç kilo almadım.. 5. aydan sonra yavas yavas almaya basladım.. şu an 6,5 olmak üzere.. ama sadece 3 kilo aldım..

ahhh yaramı deştin....ben zaten zayıfım ..bulantım olmadı diyebilirim ama kilo almadım..sinirim bozuldu bir sğrun mu var diye??!!!bebişim şükür ki iyi kilosu ilerde bile...karnım da erkenden belli oldu...dr sordum ben nie kilo almıyorum diye..böylesi daha iyi boşver bebek iyi dedi....

ben 1 kilo aldım kocaman top şeklinde göbişim oldu nası oldu annmadım oğlum olucak nasipse zaten 5.aydan sonra kilo alımı başlıyormuşş sağlıklı olalımdaa gerisi boş canım

7 aylık hamileyim ve 4 kilo aldım. bünyeye göre değişiyor sanırım, hala hamilelik öncesi pijamalarımı giyebiliyorum. ama maşallah bebeğimin kilosu ve gelişimi güzel. önemli olan o boşverin gerisini yerimseniben

ben toplamda 7 kilo aldim...
doguma 35 gun kaldi..
bebisimin kilosu gelisimi gayet normal..
bazi anneler kendini besler bazi anneler bebegini..

canım hiç üzülme karnın anca çıkar bende 8 kilo aldım
9 gün sonra kzım kollarımda
ilk 5 ay bendede kilo alımı olmamıştı karnımda yoku son 3 ayda oluyo ne oluyosa
hiç üzülme bebeğini düşün

canım ben 16. haftayı bitirdiğimde hamile kaldığımdan daha zayıftım yani kilo verim ama sonra birden kilo aldım bünye meselesi belli olmuyor kafana takma büyür o.hatta ben 6 aylık hamileyken bebek nerde diye soruyorlardı düşün yani oysa çokda zayıf değidlim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…