4.ay şeftali tadımı

kivi06pamuk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2023
18
5
27
Herkese merhaba bebeğim 4. Ayını doldurdu bugün doktor kontrolüne gittiğimizde sadece şeftaliyi püre yapıp yedirebilirsin dedi ek gıdaya 6. Ayda geçeceğiz başka hiçbir şey yedirme dedi , sadece emziriyorum kilosu 6 ben anlam veremedim erken değil mi birde neden sadece şeftali biraz şaşırdım sormayı unuttum bilgisi olan var mı acaba cevap verirseniz çok sevinirim

Kilosu için de gayet güzel dedi bu arada bi anlam veremedim

Kilo konusu bir bebek 5. Ayda en az doğum kilosunun iki katına ulaşması gerekir. dogum kilosu kaç ?
Doktorunuzun Şeftali püresi verin demesini inanın anlamadim. Sebzeden başlanması daha uygun olur. Başka bir doktordan daha akıl alsanız. Kilosu düşük ise mama vermeniz daha uygun olmaz mı?

Vermeyin bence, ek gidaya 180. Gun baslama ile ilgili internette arama yapin

Bazı doktorları asla anlayamıyorum. Hem erken hem de şeftali alerjik bir besin. Bizim doktorumuz seftaliyi en sona birakmisti tadimda. Nasıl bir mantıkla böyle bişey söyledi anlamadım. Bence başka doktora gidin. Bebeğiniz oturabiliyor mu bu arada şu an?

Meyveleri en sona bırakın, mevsim sebzeleri ile başlayın. Biz 5,5 aylık iken başladık. Gelişimine dikkat edin, başka bir doktora daha danışın

Yeni yapılan araştırmalara göre vücudu alerjen gıdalarla ne kadar erken tanışırsa alerji gelişme ihtimali o kadar düşük oluyormuş. Belki bundan dolayı demiştir ama pek mantıklı değil bence de. Keşke sorsaydınız ne düşünmüş çok garip

Bazı meyvelerin suyundan verdim gaflette bulunarak. Geçen yemek suyu vereyim dedim almadı. Aman diyim sebzeden başlayın

Meyve ile başlarsanız sebzeleri kabul etmesi zor olur. Şu an çok erken ama İlla başlayacaksanız kabak vs ile başlayın bari.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…