4.49 amh değeri kötü mü

Biraz yüksek gibi. Adetler duzenliyse sıkıntı olacağını düşünmüyorum.
Merhaba benim amh değerim 0.89 cıkmış
FSH ise 8.22 cıkmış
Bu iki değer yumurtalık rezervini mi gösteriyor yardımcı olur musunuz aşılama yapılacak pazartesi doktorumda gördü sonuçları güzel dedi ama kafama takıldı amh değeri gerçekten kafayı yicem ya

Doktor açıklamayı yapmış neden kafayı yiyeceksiniz anlamadım sanırım internette saatlerce amh değerleriyle ilgili araştırma yaptınız edindiginiz bilgiler sizi panikletti😅 değerlere takılmayın bebeğinize konsantre olun. Değerlerle değil dualarla olacak inşallah😘

Merhaba benim amh değerim 0.89 cıkmış
FSH ise 8.22 cıkmış
Bu iki değer yumurtalık rezervini mi gösteriyor yardımcı olur musunuz aşılama yapılacak pazartesi doktorumda gördü sonuçları güzel dedi ama kafama takıldı amh değeri gerçekten kafayı yicem ya
Doktor açıklamayı yapmış neden kafayı yiyeceksiniz anlamadım sanırım internette saatlerce amh değerleriyle ilgili araştırma yaptınız edindiginiz bilgiler sizi panikletti😅 değerlere takılmayın bebeğinize konsantre olun. Değerlerle değil dualarla olacak inşallah

Kötü mü derken pcos'tan mı şüphelendiniz? pcos için sadece amh değeri yeterli değildir. FSH LH oranında değişiklikler, ultrasonda kistik yumurtalık görüntüsü gibi bulgulara da ihtiyaç var. Kilolu iseniz kilo verin sağlıklı beslenin. Benim de amh değerim 6 çıkıyor ama başka hiçbir bulgu olmadığı için doktorum sıkıntı yok dedi.

Doktor açıklamayı yapmış neden kafayı yiyeceksiniz anlamadım sanırım internette saatlerce amh değerleriyle ilgili araştırma yaptınız edindiginiz bilgiler sizi panikletti😅 değerlere takılmayın bebeğinize konsantre olun. Değerlerle değil dualarla olacak inşallah
Evet dokorrlum gördü sonuclarimi güzel dedi hiç amh için ayrı bişey söylemedi bende kendim internetten normal değerlere baktım 0.89 düşük diyor morlaim bozuldu çok gerçekten 3 yıldan beri bebek sahibi olamıyorum sadece 2 kimyasal oldu geçensene bı daha da hamile kalmadım aşilamadan umitliydim ama takı amh değerimi görene kadar .tabikide verecek olan Allah biliyorum ama dediğiniz gibi paniğe kapıldım

Evet dokorrlum gördü sonuclarimi güzel dedi hiç amh için ayrı bişey söylemedi bende kendim internetten normal değerlere baktım 0.89 düşük diyor morlaim bozuldu çok gerçekten 3 yıldan beri bebek sahibi olamıyorum sadece 2 kimyasal oldu geçensene bı daha da hamile kalmadım aşilamadan umitliydim ama takı amh değerimi görene kadar .tabikide verecek olan Allah biliyorum ama dediğiniz gibi paniğe kapıldım
Benim 0.80. 3 negatifim var . Şimdiye kadar şunu anladım. Panik, korku, endişe olacağın önüne geçmiyor sadece kendimize yapıyoruz. Benim doktorumda çok onemsememisti bana bir tane embriyo yeterli diyordu. Öyle...

Benim AMH değeri de 4.90 çıktı. Doktor çok güzel olduğunu söyledi. Bugün aşılama yaptırdım. İnşallah sonuç güzel olur 🤲🏻

X