3yasinda cocuk ve hamilelik

babayeva_gunel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2015
169
55
31
Selam.benim 3yasinda kizim var bana cok bagli ve beni herkese kiskaniyor.simdide hamileyim bebegim olacak..ve kizim icin ediseliyim sezeryanla olacak kizimi kucagima almiyacagim ve kucuk olan bebekle ilgilenirsem kizim cokkk uzulecek ne yapa bilirim simdiden nasil alisir..cokk piskolojisi bozulir diye uzuluyorim Annnem artik beni sevmiyor kucagina almiyor benimle ilglenmiyor diye dusunmesini istemiyorum

Çocuğunuza bir bebeğiniz olacağını anlayacağı şekilde anlatın bebeği uyutacağınuzı emzireceğinizi birlikte büyüteceğinizi VS. Bebek bakımında ona da küçük sorumluluklar verin. Çocuklar yeni düzene umduğumuzdan kolay alışıyor emin olun. Siz toparlanana kadar yardım alırsınız sonrada Bi düzen kurarsınız zaten hayırlı doğumlar dilerim

Çocuğunuza bir bebeğiniz olacağını anlayacağı şekilde anlatın bebeği uyutacağınuzı emzireceğinizi birlikte büyüteceğinizi VS. Bebek bakımında ona da küçük sorumluluklar verin. Çocuklar yeni düzene umduğumuzdan kolay alışıyor emin olun. Siz toparlanana kadar yardım alırsınız sonrada Bi düzen kurarsınız zaten hayırlı doğumlar dilerim
Cok teşekkür ederim inşallah oyle olir

Selam.benim 3yasinda kizim var bana cok bagli ve beni herkese kiskaniyor.simdide hamileyim bebegim olacak..ve kizim icin ediseliyim sezeryanla olacak kizimi kucagima almiyacagim ve kucuk olan bebekle ilgilenirsem kizim cokkk uzulecek ne yapa bilirim simdiden nasil alisir..cokk piskolojisi bozulir diye uzuluyorim Annnem artik beni sevmiyor kucagina almiyor benimle ilglenmiyor diye dusunmesini istemiyorum
Oğlum 26 aylıktı tekrar hamile kaldigimda doğuma son üç ay kala hazırladım onu kardeşinin olucağını seni çok sevicegini birlikte yapacağımız şeyleri anlattım, ara ara elleri minicik olucak onu biz yikicam biz uyutucam be kadar güzel olur değil mi gibi sorular sordum ve kardeşim gelirken sana ne hediye getirsin ne istersin dedim ve söylediği şeyleri aldım hediye paketi yaptım hastane odasında kardeşi geldiği gün ona verdik bunları kardeşin senin için getirmiş diye. Ve kızımı su an 1 yaşında hep oğlumla beraber sevdim baksana ne kadar tatlı ağzına bak neler yapiyo falan ve oğlum hic kıskanmadı çok şükür kardeşini de çok sever tabiki su an da arada oyun kavgaları çıkıyor ama o da çok normal ikisinin zevk aldığı oyunlar farklı çünkü ama herşey güzel olucak merak etmeyin sadace bebekle ilgili ne yapıyorsanız kizinizida katın içine ki sahiplensin ve ara ara ben ikinizinde annesi olacağım için çok mutluyum ikinizi de cok seviyorum mesajı vermeyi unutmayın.

X