3lü testim kötü çıktı

kızlar 19 haftalık hamileyim 3lü tarama testimde down sendromu yuksek çıktı yarın hastaneye gitcem heyet raporu çıkarılıyomuş salı yada çşamba amniyosentes olucam korkmuyombebeğim için değer ama sonucunu 3 hafta sonra geliyomuş dualarınısa çok ihtiyacım var bence bebeğim iyi ona bişey olmıcak tabii dualarımısla...:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

canım benim allah senin ve bebeğinin yardımcısı olsun... dualarım seninle...

Allah yardımcınız olsun yüzünüzü güldürsün inşallah,üzücü sonuçlar alıpta hiçbirşey çıkmayan insanları da duyuyoruz.İnşallah birşey çıkmaz.Hoşçakalın...

yağmurcum geçmiş olsun canım, eminim amniyosentez sonucun çok çok iyi gelecek , tüm anne adayları için dua ediyorum bebişleri sağlıcakla gelsin dünyaya diye

kızlar 19 haftalık hamileyim 3lü tarama testimde down sendromu yuksek çıktı yarın hastaneye gitcem heyet raporu çıkarılıyomuş salı yada çşamba amniyosentes olucam korkmuyombebeğim için değer ama sonucunu 3 hafta sonra geliyomuş dualarınısa çok ihtiyacım var bence bebeğim iyi ona bişey olmıcak tabii dualarımısla...:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

yağmurcuum benimde aynı şekilde 3 lüde risk artmıştı. bende yaptırdım çok can yakan bir olay değil zaten sonuçların da temiz çıkacağına eminim.yaptıranlardan kötü çıkanı hiç duymadım bu sitede senin bebişin de sağlıkla gelecek inşallah

canım inşallah bir sorun yoktur.allah herkesin bebişlerini sağlıklı sıhhatli bi şekilde dünyaya getirmeyi nasip etsin..

Rabbim Yar Ve Yardimcin Olsun Dualarimiz Seninle Sakin Uzulme Sen Uzuldukce Icindeki Kucucuk Yavrucakta Uzxulurrr

canım hiç üzülme sonucu alınca göreceksin bak herşeyin normal olduğunu... sen içini ferah tu t olumlu düşün olumlu olsun.. dualarım seninle..

tatlım hiç üzülme allahın izniyle sağlıklı bir bebeğin olacak emin ol

gecmis olsun canim
allahin izniyle hic bi sey olmaz
sen iyi dusun duani eksik etme bizlerde ederiz dua
allah yardimcin olsun
bebegini kucagina sag selim aldigin gunleri de gostersin rabbim insallah

geçmiş oyağmurcum.içini ferah tut ben öyle yapıyorum benim 1 haftam kaldı aminiyosenteze.korkma.ben korkmuyorum.bebeğinin içinde senin hissettiklerinin aynını hissettiğini unutma .bebeğin çok sağlıklı göreceksin

yagmurcum cok uzuldum ama emınımkı bu testın temız cıkacak allahın ıznıyle uzulme olurmu kuzum dualarımız senınle canım benım . test sonucunu da lutfen en kısa zaman da buraya yaz olurmu canım benım kendıne ıı bak allah yardımcın olsun :teselli:

:nazar:

canım dualarım seninle ama birşey paylaşıcam benimkide biraz yüksekti doktorum ise yurt dışında çalışan bir hekimdi bana sölediği şu:bu testlerin gerçeklik payı biraz az pek belli olmaz sonuç azda çıksa down senduromlu doğabiliyomuş sn bunları düşünme ve içini rahat tut allahın izniyle ona bişey olmaz amniyosentezide kesin emin olmak için yapılıyodur gör bak bişey çıkmayacak sağlıklı bir bebeğin olacak

henüz birşey söylemek için çok erken 3 lü tarama sadece orantıları veriyor. Allah yardımcınız olsun sakin olun şuan kötü birşey yok.

canım benim hiç merak etme inşallah sonucun iyi gelecek ben de 2 hafta önce amniosentez oldum 1-2 hafta sonrada sonuçları alacağız inşallah seninde benim de sonuçlarımız iyi gelecek allah büyük.

ilkimcim nerdwesin hayatım hiç yazmıyosun ikinizinde sonuçları iyi olucak allahın izniyle kızlar dualarımız sizinleŞeniz

ilkimcim nerdwesin hayatım hiç yazmıyosun ikinizinde sonuçları iyi olucak allahın izniyle kızlar dualarımız sizinleŞeniz
Canım benim tatile gitmiştim Çarşamba günü döndük çok gerilmiştim biraz rahatlamaya ihtiyacım vardı iyi de geldi.

X