Gebeliğe Hazırlık 3cm kist

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Flowers001

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2020
1.544
750
27
Evet arkadaslar sizlere bir sorum olacak ben bu ay doktora gittim tedaviye baslamak icin gecen ay hsg cekindim fakat hsg den sonra yumurtalarim kendi kendine buyumus ve bir tanesi catlamadan 3 cm kiste dönüştüğü icin tedaviye baslayamadik ne yazikki neyse doktorum bana doğum kontrol hapi verdi ama ben bundan 5 sene oncede kullanmistim bana bu dogum kontrol haplari yan etki yapiyor bes sene oncede kalpte carpinti yaptigi icin birakmistim bu arada polikistik over var bende neyse doktoruma soyledim bu haplar bana dokaniyor yazmazsaniz bu kist dusmezmi diye kullanman gerek bir sonraki ay icin garantilememiz lazim isimizi dedi bende 3 gun boyunca kullandım fakat bende asiri halsizlik yapti derken 3. Gun ben cok fenalastim kusma isal terleme titreme sikayetleriyle tedavi oldugum hastanenin acilene gittim bir sıkıntı yok dediler fakat cidden cok kotu oldum neyse hapi biraktim biraktiktan iki gun sonra koyu sekilde kanama geldi benden kahverengimsi kırmızımsı degisik zaten daha yeni adetim bitmisti suan 21 temmuzda adet olmam gerekirken adetim 6 gun gecikti ve gelicek gibide degil hicbir belirtim yok hamilelik testi yapiyorum cikmiyor hic birsey benle ayni durumu yasanlariniz varmi acaba ve o kanamada kistim dusmusmudur bu kezde sol tarafımda batma var kist sagdaydi 😔

X