39. Haftada bebeğin anne karnında kalbi durması

BAŞINIZ SAĞOLSUN SİZİNKİ DAHA ACI. BENDE GEÇEN HAFTA 13 HAFTALIK BEBEĞİMİN KALBİNİN DURDUĞUNU İKİLİ TESTE GİDİNCE ÖĞRENDİM. ÇOK ACI 3 KİMYASAL 1 DÜŞÜK OLDU. 4 TÜP BEBEK DENEMESİ. ÇOK YORULDUM VE ÇOK ÜZGÜNÜM. KAN SULANDIRICI PROGESTAN İĞNE HERŞEYİ KULLANDIM. VE KALBİ DURDU. GENETİĞE GÖNDERDİK KÜRTAJDAN SONRA BAKALIM NE CEVAP GELECEK

ALLAH SABIR VERSİN BENDEN DAHA ZOR SÜREÇ YAŞAMIŞŞSINIZ. BENİM YENİ OLDUĞU İÇİN 13 HAFTALIK GEÇEN HAFTA KAYBETTİM. ÜZÜNTÜMÜN TARİFİ YOK.

Allahım sizede sabır versin en güzel zamanda evlat versin inşallah test sonuçlarımiz güzel gelir

3 KİMYASAL BİR DÜŞÜK OLDU. İLK DEFA 3 AYA KADAR GELDİK AMA DEVAMI GELMEDİ.
Allahim size dayanma gucu versin benimde kaybim var 28 haftalik bebeyimin kalbi durdu ilk gebeligim otopsiyi bekliyoruz ama hic korkmayin hastane surecimde baya kisler le tanistim sizin le ayni seyi yasamis biriyle tanistim ve su anda cok salikli bir gebeli var yani boyle dusunun 20 haftalara yada 30 haftalar yada son haftalarda olsaydi sizin icin daha cok yipratici olucakti peki testler felan yaptirdinizmi

Amin hepimize dayanma gücü versin. Senin daha zor olmuş ileri ay ve normla doğum durumunu yaşamışsın allah sabır versin gerçekten. Ben bu halde yediğimden yaşadığımdan bir damla keyif almıyorum artık. Bir an önce yeni bebiş istiyorum yerine koymak için ama haftya kontrolum var doktorum ne diyecek. Benim yapmadığım test yok canım. 2 yıldır tüp bebek sürecindeyim 4 kez tüp bebek 3 doğal gebeliğim var ama elimde kalan yok. önlem olarak hamile kalmadan coraspin kullanmaya başlayacağım kan sulandırıcı olarak. görünürde hiç sorun yok. düşündüğüm ay yumurtalama günüme göre hamile kalabiliyorum ama sonuca ulaşamıyorum. Bebeklerimin yaşacağı ömrü o kadarmış ama inşallah kucağımızı doldurur. Senin otopsi sonucu gelince bakalım ne sonuç çıkacak. İnsan kontrole gidiyor ve kalbinin durduğunu öğrenince şok oluyor insan ilk saatler üzüldüm ağladım ama 4 saat sonra olamaz diye hastahaneden çıkmak istedim izin vermediler kabus gibiydi.

1 tane daha mı cocugunuz var 2 kayıpla mı 3 oldu

Amin canim Allah hepimizin kucagini doldursun insallah cok stresliyim ikincide boyle olursa deye bizide kan uyusmazligi yok beni 0+esim A+ sebebini cok merak ediyorum daha bebeyi uarin alabilicaz otopside ayin 2 sinde cikmis olucakmis yasim 31 yas geldikce daha cok stres yapiyor insan anksiyetem de var her gun karin agrim var kalp agrimi anlatamam rabim hepimizi sevindiresin insallah

BENLE EŞİMİNDE KAN GRUBU AYNI UYUŞMAZLIK YOK AMA NEDENİ BEBEĞİN GELİŞİMİ YETERLİ OLMAYIP DURDURUYOR KALBİ SAĞLIKLIMI DEĞİLDİ YADA KAN PIHTILAŞMASI OLABİLİR. PIHTILAŞMA TESTİ YAPILDIMI SİZE? ÇOK ZOR AMA ANKİSİYETEN VARSA KENDİNİ BU DURUMU KABUL EDİP YENİDEN HAMİLE KALMAYA YOL ALACAKSIN. YOKSA KENDİN STRESLİ OLURSAN HAMİLEDE KALAMASSIN EĞER KALIRSANDA STRESDEN BEBEĞE ZARARI OLUR ALLAH KORUSUN DÜŞÜĞE YOL AÇAR. EŞİNLE ÇIKIN BİR SÜRE SONRA ARKADAŞLARINLA BİR ARAYA GELİP KENDİNİ BU DURUMDAN BİR NEBZEDE OLSA RAHATLATMAN LAZIM. Doktoruna görünüp bu dönemi daha kolay atlatabilmen için ilaç verebilir. Çok zor tarifi yok ama kendimizi toparlamamız lazım. Ölene çare yok ama sen ve eşin sağlıklısın yine olacak. Sabır ve tevekkül edeceğiz.

Bilmiyorum her ay testler veriyordum ilaki cikar di diye dusunuyorum biraz kendimizi toparladiktan sonra daha buyuk hastanelere gidicaz beynim durmus vaziyette doktorumu deistiricam oncekine gitmiyicam lohusalimin tamamen bitmesini bekliyorum doktora cikabilmek icin peki ana rahmine baktinizmi cunku hastanede tanistim birinin ana rahmi 1 santim oldu icin dusuyordu ve bu yuzdem bazi ilaclar icmisti ve simdi 5 aylik ve sallikli eminimki onada bakilmistir bilmiyorum aklim hic ermiyor

Çok çok üzücü bir durum Allah size yardım etsin. 9 ay karnında taşı tam doğacak derken... Rabbim kimseye göstermesin, sizede bir daha yaşatmasın İnşallah

Evet kendini toparla 2 ay gidip araştırmasını yaparsınız. Ben rahim filmi ve histereskopi yapıldı. Bir sorun görmediler. 3 ay öncede 4 cm miyom var ama gebeliği etkileyecek yerde değil dedi doktor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…