39. Haftada bebeğin anne karnında kalbi durması

Sağolun Allah razı olsun.
2 değil 4 doktora gittim galiba hala da gitmeye devam edeceğim. Bir sürü hepsini gezmek istiyorum hepsinden görüş almak istiyorum
Bazen gebelikte herşey iyi gidiyorken galiba doktorlar zaten ilerliyor birşey olmaz diye mi düşünüyor bilmiyorum. Benim doktorda takip ettiğim gebeler içinde en sorunsuz ilerleyen sendin diyor. ama birşeyler mi gözden kaçtı bilmiyorum
2 gün önce kontroldeydim aslında bende herşey iyiydi, 2 gün sonra birden ne oldu bilemiyoruz..
Keşke ongorulebilseydi..
Sizin bebeğinizin durumu nasıl peki

Her şey sonunda Rabbimin vereceği nefes kadar
Kuvezde kaldı, bildiğin kedi kadar doğdu az daha küçük olsa prematüre olackti o derece.
Ben inanyrm en hayırlı ve güzel zamanda Rabbim kucağınızi doldurck burdan bizlere de haber verin

Şükür Allahım sağlık versin herkesin evladına
İnşallah Allahım başka acılar vermesin bu ilk ve son olsun rabbim bu acıyı unutcak başka dert vermesin.
Amin o gün gelsin inşallah burdan destek olan dua eden herkese müjdeyi vermek isterim

merhaba b. bişey sormak ist,yorum diğer annelerim de aydınlatırsa sevinirim. bende pıhtılaşma bozuklugu yoktu sebepsiz durdu kalbi bebeğ,mizin. 37. hafta. doktorun birisi bidahaki gebelikte kan sulandırıcı kullanıcza dedi. diğer doktorum da pıhtılaşma yok ama garanti olsun riske atmayalım diye başlarız dedi. bunun proseduru nedir. birde nasıl oluyor hamileliğin başından beri her gün igne şeklinde mi?

Benimde merak ettiğim bir konu kullanan arkadaşlar yardımcı olursa bende sevinirim.
Bende pıhtı testi verdim henüz sonucum çıkmadı ama bir tane doktor pıhtı çıkmasa bile gebelikte kan sulandirici kullanmak iyi olur demisti banada.

Adenliya .. birde ben üniversite hastanesine gittim kadın doğuma 9 tüp kan aldılar neye baktılar bilmiyorum. Ordan çıkan değerlerle beni ilgili branşa yönlendirme yapacağını söyledi. Zannediyorum orda da bakildikca oda bir sıkıntı görürse başka ilgili bransa derken epey biseylere bakacaklar galiba.
Yakınlarında varsa üniversite hastanesi sende bir git istersen detaylıca bakıyorlar herşeye ..zaten araştırmayı sever üniversite hastaneleri buda bizim işimize gelir zaten neyden kaynaklı kayıp yasadigimizi bilmiyoruz..

ben zaten unv. hastanesinde yaptırdım. kardeşim orada doktor o girdi bütün istemlerimi. ama şimdiye kadar hep temiz cıktı cıkanlar. genetikler zaten uzun sürüyor henuz cıkmadı sanırım.

Başınız sağ olsun inşallah arkadaşım,

Allahım yüreğinize ferahlık versin inşallah.

Allahım gönlünüze göre versin inşallah arkadaşım.

Merhabalar. Benim de iki gebelik yaşadım biri 3 aylıkken kalbi durdu. Yine hamile kaldım 4 ay önce de 5 aylık bebegimin kalbi atmiyordu onu da aldırmak zorunda kaldım. Biyopsi yaptılar enfeksiyon dan olmiş olabilir dediler. Eşimle çok severek evlendik akrabayiz sürekli kötü rüyalar görüyordum biri başımdaydi sürekli rüyalarima geliyordu benimle evlen diyordu ben bunu reddediyordum kan vs görüyordum kaçıyordum sürekli Cevşen yaptırdım ama yine bebeğimi kaybettim. Narkoz almadan düşük yaptırdılar 3 defa parça kalmış dediler aldılar kürtaj a çok çok Canim acıdı. Adet im gecikti korkuyorum tekrar test yapmaya o süreç çok kötüydü napmaliyim.

Allah kolaylık versin sizinde basınız sagolsun.
Allah yardımcınız olsun. Akrabalık olduğu için genetik test de verebilirsiniz bence eşinizle birlikte. Aynı genlerde aynı hastalıklara yönelik tasiyicilik olma ihtimali olabilir.
Ama tabi en doğrusunu doktorlar bilir.
Adet dongunuzde gecikme varsa baktırın tabi bir. İnşallah hakkinizda hayırlısı eğer gebelik varsa Allahım bu sefer sağlıkla kucağınıza alıp buyutmenizi nasıl etsin

Cabim bende 28 haftalik bebeyimin kalbi durdu ben hic anlamamastim hastaneye gidicektik hastanede kalbini dinlemek.istediklerinde anladilar benimde kizim olucakti ve ilk gebelim cok korkuyorum 2 cide boyle olur deye otopsiyi bekliyoruz sebebini orenmek.istiyorum ben normal doum ve kurtaj oldum piskolojim bozuldu bana birkac ay sonra baslayabilirsiniz dediler fakat cok korkuyorum sezeryanlan oldun icin en az 1 yil beklemen gerek canim bana doktorlar once sezeryan dediler fakat daha sonra onlar genc cocuk.isteyicekler dediler ve normal douma aldilar Allah bidaha gostermesin canimin yandinami yoksa evladimin kaybinami aglayayim sasirdim acele etme iyice duzelmeye bak benim yasim 31 iyikide normal doum oldum cok zordu ama en azindan daha cabuk toparlanabilirim

Basınız sağolsun gerçekten çok üzücü bir durum çok büyük bir aci... Allahım birdaha böyle bişey hiç birimize yaşatmasın
28 haftalikta zorlandiysan 39 da kendimi dusuneniyorum. Çok yıpratıcı olurdu.. birde ölü bebek doğurmak her zaman için daha zor çünkü kanala girmek için bir desteği hareketi olmuyor.. insan evladını kucağına almak için butun hevesle doğumu ilerletir normalde ama biz kucağımiza alamayacak olan anneler için o zorluğu yaşamak çok yıpratıcı.. bazen keşke normali deneseydim bu kadar beklemem gerekmezdi diyorum.. ama o travma çok üzücü olurdu diyorum.
Siz o anı unutabiliyor musunuz o kadar çaba ikin zorlan ama bebeğin cikinca ağlamıyor.. ve sen zaten aglamayacagini biliyosun
İnşallah en kısa zamanda sağlıklı evlatlarımızı hepimiz kucağımiza alırız

Gercekten cok zor aci yi birak dourduktan sonra sesini duymamak cok fena yatimda hep aklima geliyor birde benim suyumu doktorlar patlati cunku ölü oldu icin acilmam yoktu 7 saat agrilandim doumum 1 bucuk saat giti ve el uardimiyla cikardilar caresizlik cok fena Allah guc veriyor insana dougurduktan sonra bir oh cektim doktorlar bile canli olsaydi simdiye biterdi dediler doumdan hemoroidim oldu su anda agrilarim var kurtajda oldum icin agrim var ayriyeten ama kayibin agrisi daha fazla ertesi gun doum vardi kadinin sesininduydum bebeyin sesini bekledim agladim cok kotu Allahin taktiri bizde Eyüp peygamberimiz gibi sabredenlerden olucar muhamed s.a.v guclu durucaz Allah buyuktir bize sefatci olucak yavrumuz bunun bilincinde oldum icin guclu durabiliyorum

Allah sağlık versin.bende de hiç doğum belirtisi yoktu. 2 gün sürer demişti doktor.
Zaten insanın tek tesellisi iman.. ona siginmasak kafayı yer insan

kalp atışı yavaşlamaya başladığında anlarsınız. en yakın sağlık kuruluşunda zaten hemen müdahale edilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…