37.hafta Bebegim ters

Gel artikk

Rabbim bebegimi korusun
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2018
466
358
33
Kızlar 37 haftamdayım bebegim hala ters dr döner diyodu ama dönmedi boyle olup saglikli dogum yapan var mı

Bebegin dönmesi icin egzersizler vardi. Emekleme gibi bir seyle4 .Bir arastirin isterseniz.

Benim ilk kızım tersti sonra nette görmüştüm eşiniz karninizin alt tarafına konuşursa bebek duyduğu için döner diyordu eşimde 1 hafta kızımla konuştu 1 hafta sonunda dönmüştü.onla mı alakalı yoksa kendi mi döndü bilmiyorum.kızımda doktor hatası ile kolunda hasar oldu doğumda.bazen diyorum keşke dönmeseydi de sezeryan olsaydım.hayirlisi neyse o olsun.ne şekilde olduğu önemli değil doğumun inş sağlıkla kucağınıza alırsınız.

Bu donme isi tamamen sans 39. Haftamda sezeryan oldum. Bebegim en basindan beri normal duruyordu pazartesi gunu kontrole gittim bebek normaldi persembe icin sezeryan randevusu verdi gidince takrar ultrason yapmadilar dogumda doktor senin bebegin ters miydi dedi. Yok normaldi dedim ters donmus ayaklari ile geliyor dedi. 4 gunde 38. Haftada geri ters donmus yani hayirlisi olsun takmayin kafaya doner insallah donmezse de kismeti boyleymis

39+1 e de ters gelen bebegimi sezeryan ile dogurdum. Doktorum son ana kadar bebegi dondurmek icin ugrasti ama bebegim iri ben kucuktum donmedi haylaz. Bence cok takilmayin cok yaygin bir durum zaten

Çok saolun kızlar icime su serpildi biraz netten arastırdm saçma sapan şeyler duydum cok endişelendim şimdi gayet iyiyim tskrlr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…