37+2.. adet ağrısı..

snglylmzcskn

Çünkü sen geldin, aşk sana benzedi..
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2016
1.244
1.093
32
eveeeeet malumunuz daha önceki konularda da bahsettiğim iri bir bebişimiz vaaaaaar hanımefendi artıııık içime sığmıyor, artık geleceğim nidaları atmaya başladı bilee ayakları ağzımdan çıkacak gibi resmen gelelim sorumuza.. bugün resmen eski günlere döndüm.. herhangi bir kanama yok ama resmen uyanırsınız ve kırmızıları görürsünüz feci ağrınız vardır zamanlarına geri dönmüş gibi hissediyorum bu ağrıyı bu kadar güzel karşılayacağımı tahmin bile etmezdim ama sanırım artık kızıma kavuşmak istiyorum.. hiç görmediğim birini özler gibiyim.. belden belden vuran ve dizlerime inen bu ağrıceğzimiz bir doğum belirtisi olur mu kızlar? gelip giden bir şey değil çünkü.. kahvaltı yapıp ağrı kesici içene kadar geçmeyen adet sancısı gibi..

38+0 bugün de aynı adet sancısı ve 2 gündür devam eden belden belden vuran ağrılar.. Bunlar doğuma kadar olabilir de dedi doktor ama sanırım adet ağrısı gibi bir şey çeken yok?

Canım ben 36+6 dayım gece adet sancısı gibi bi sanci oldu ama rüya mi gerçek mi bilemedim sabah. Senin ağrın devamli mi

Canım ben 36+6 dayım gece adet sancısı gibi bi sanci oldu ama rüya mi gerçek mi bilemedim sabah. Senin ağrın devamli mi
36+ larda bir gün şiddetliydi canım 2-3 saat hiç geçmedi, hatta nst den sonra doktor serum falan verdi erken diye sanırım.. Bunlar doğum sancısı doğuma kadar gidebilir de dedi.. sonra bir de 37+2 de oldu sabah uyandığımda 1-2 saatlik bir adet sancısı gibi.. Şimdi 2 gündür akşamları yine 2-3 saatlik sırt,bel ve karın ağrısı var ama sonra geçtiği için acil doktora da gitmiyorum.. bu sabah da 1 saattir falan devam ediyor işte adet sancısı gibi.. tetiklemek için baya uğraşıyorum gece yürüyorum eğilip kalkıyorum squat yapıyorum ama gelmiyor bu kız daha doğum kanalına bile inmedi

Canım bende 39. Haftayı falan beklese diyorum. Daha erken değil mi
İri olduğu için normal doğurabilmem için bu hafta gelmesi lazım Yoksa 4 ün üzerine çıkacak ve muhtemelen sezeryan olcak canım.. Ben de bu ağrıları çekince diyorum ha geldi ha gelecek ama gelmedikçe sezeryana doğru gidiyor

Canım hurma ye yürü bol bol sıcak dusa gir dua et bol bol insallah. Rabbim Hayırlısı ni versin hakkinda

Canım hurma ye yürü bol bol sıcak dusa gir dua et bol bol insallah. Rabbim Hayırlısı ni versin hakkinda
sağol canım inşallah hepimiz için en hayırlısı neyse o olsun.. yavrucaklarımızı sağ salim kollarımıza alalım inşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…