36. haftamdayım bu ağrılar normalmi

ayseakgul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2008
246
3
merhaba arkadaşlar benim gibi olan varsa lütfen yardım etsin.36. haftamdayım belim kasıklarım bacaklarım her yerim ağrıyor.geceleri uyuyamıyorum.ne yapıcam bilmiyorum.dr umu arasam diyorum.şaşırdım kaldım sizce bu ağrılar normalmi.böyle bişey yaşayan varsa lütfen bilgi versin...

canım benim haftam seninkinden geri ama doktor artık kasılmar başlar vücut hazırlık yapar korkacak bişey yok eğer kasılman olursa süt iç veya maden suyu iç dedi.sanada çok geçmiş olsun

aradım dr umu sordum.geçmezse yarın görmem gerekir dedi.geçeceğini hiç sanmıyorum 3 4 gündür geçmeyen şimdimi geçecek....

valla canım ben 33 haftalığım gece ağrıdan uyuyamıyosam seni ve 36. haftamı düşünemiyorum.ama ben aradım normal dedi.e yani doğum yaklaşıyor.düzenli olarak nst ye girmen gerekli.34. haftadan sonra doktorlar bikaç günde bir çağırıp nst ye bağlıyorlar.ağrı çıkınca yakın takibe alıyorlar..erken doğuma karşı...sen doktorunu ara ne olur olmaz...

BENDE 36.HAFTAMDAYIM ve aynı şikayetler bendede var sürekli vucudumda gezen bi ağrı var sıkıntı veriyor geceler hiç dinlenemiyorum belim, karnım, bacaklarım, sırtım hatta omuzlarım bile ağrıyor genelde uyandıktan bi saat sonra tüm gün koşturmuş kadar yoruluyorum. Hamileliğe bağlı diye pek şikayet edemiyorum da hiç doktorumu falan aramadım dinlenme imkanın varsa yat dinlen ben çalışıyorum ne yazık ki öyle bi fırsatım yok.

ben de 37.haftama gırdım bugun ve benzer şikayetler bende de var,normal herhalde.gece delıksız uyku hayal oldu bikere.sonra gecenın bı yarısı bacak-kalça ağrısından uyanıyorum acayıp acıyo( bı de yeni yeni gece krampları çıktı.

arkadaşlar bende sırtüstü yatamıyorum yattığım zaman kımıldayamıyorum bile o derece ağrım oluyo bıçak saplantısı gibi bişiygenelde soluma yatmaya özen gösteriyorum ama tv karşısında sırtüstü yatınca çok ağrım oluyo ayağa kalktıgımdada 6-7 adım atana kadar ölüyorum ağrıdan sonra açılıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…