36+5 de 2 cm açıklık

Er1202kskdkdkdkf

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2024
70
4
23
36+5 haftalık gebeyim nst de 100 üzeri 3 4 düzenli ağrım ve 2 cm açıklığım vardı. Doktor şuan yapacak bişi yok telaş olursun diye eve gönderdi. İlk gebeliğim. Ne kadar süre sonra açılmam olur siz naptınız? Açılmalarınız ne kadar sürede oldu?

yani bugun de olabilir yarin da olabilir 1 hafta sonra da olabilir 1 ay sonra da olabilir saglikla kucaginiza alirsiniz insallah… 100 uzeri agrida nasil duruyorsunuz benim en fazla 80e cikmisti dogumdan birkac saat once onda da aglayarak allaha yalvariyodum bitmesi icin cok fazla dusunmeyin. Agrilar cok duzenli olmali…

Merhaba, sağlıkla kucağınıza alın.

Bu sorunun cevabı yok maalesef. 3 cm’nin altındaki açıklık doğum işareti sayılmıyor. Doğum çok ilginç bir durum. Tahmin etmenin neredeyse hiçbir işareti yok. Kendiliğinden bir anda başlıyor.

Ama sizin bebekleriniz artık miadı doldurmuş. İçiniz rahat olsun.

Ağrı eşiğim çok yüksek Allah'a şükür doktor demese ben ağrım olduğunu bile bilmiyordum

Doğsa şuan küveze alınmaz değil mi

Bende 37 di doğurdum. 2 cm di açılmam doğuma aldılar. Ne şanslısınız eve göndermişler. Bana suni sancı verdiler anamı ağlattılar resmen. 8 saatte doğurdum. Ama doğumumdan sonrası çok zor oldu. Ağrı eşiğim yüksek benimde ama suni sancı gerçekten çok zor. Allah yardımcınız olsun. Gözümde canlandı o onlarım. Küveze almazlar kilosu solunumu iyiyse. Kaç kilo dediler size

2 cm açıklıkla 10 günden fazla geçirdim. Hastaneye yürüyerek gidiyordum her seferinde diyordum aha bu sefer doğuma girecez 8 cm den fazladır41+5 de dogurdum

Kişiye göre değişir. Kısa da sürebilir günler de sürebilir.
Bende de vardı 36 da gelir dedik 41 de suni sancı ile anca geldi. Belli olmaz. Vücudunu ve bebeği takip edeceksin artık. Doğum sancısının başladığını anlamaman imkansız zaten. Kasılmalardan korkma bir şey olmaz.

Kişiden kişiye değişiyor demek ki ben de suni ile çok rahattım

Ay gerçekten öyle demekki. Ama hayran kaldım nasıl rahattınız anlamadım keserken çok ağrır dediler hiç bişey yokmuş ama bana suni vermesinler bi daha tövbe ettim normal doğumdan da orası ayrı

Ay gerçekten öyle demekki. Ama hayran kaldım nasıl rahattınız anlamadım keserken çok ağrır dediler hiç bişey yokmuş ama bana suni vermesinler bi daha tövbe ettim normal doğumdan da orası ayrı
Valla ne bilim belki de 41. Haftada artık canıma tak etmişti bilemiyorum. Ağrı sancı oldu da, ne bilim tövbe ettirecek cinsten isyan moduda geçmedim
Ben de diyorum doğum anılarımı unutana kadar yeni bir bebeğe tövbe yeltenmem.

Ben bebek geliyooooo diye bağırdım iki ebe kolumdan tuttu penguen gibi iki bacak açık çatala aldılar dedim hocam sancım gitti suni verdiler ortalama 15-20 dk da doğurdum. Bebek çıktıgi anda o sanciyi tarif et deseler edemezdim,hiç yaşanmamış gibi devlet Hastanesi'nde yaptim doğumu, o gün doğuran tek kisiydim stajerlerle birlikte ortalama 10 kişi vardı ve ebe bana bebek gibi bir anne gibi yaklaştı. Allah iki cihanda hepsinin yoluna bahtina güzellikler versin.

Ahaha olabilir. Sizinki maşallah cumhuriyet kurmuş orda benim sonrası çok da zor oldu ondan galiba. Makata kadar yırtıldı şişti yeniden kendi düşecek dikişi kestiler etle birlikte. Sonra mosmor oldu yeniden dikildi uyuşturmadan. 20 dikiş vardı aman zordu ya. Bende öyle düşünüyorum yalnız değilsiniz

Oyy seninki de kötü olmuş epey. Benim anal fissür oldu doğum sonrası beni de o mahvetti. Doğumdan beterdi. Analar ne çekiyor be ah ah kıymetimizi bilmiyorlar

Oyy seninki de kötü olmuş epey. Benim anal fissür oldu doğum sonrası beni de o mahvetti. Doğumdan beterdi. Analar ne çekiyor be ah ah kıymetimizi bilmiyorlar
Aynen öyle ya ondan tövbe ettim. Oda zor ben basur oldum sonrasında öf aman dedim zaten hamileliğim de zordu. Kesinlikle öyle valla cenneti kolay kazanmıyoruz demekki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…