35 yaşındayım göğüslerimi dikleştirmek istiyorum

carolina_u

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2011
3
0
merhaba arkadaşlar..benimde sorununum şu..35 yaşına geldim 26 yaşında doğum yaptım..o zamanlar kendime pek bakmadım açıkçası ilgilenmedim pek.Şu anda 67 kilodan 62 kiloya indiğim için benim kızlar sarktı.boyum 1.75cm omuzlarım biraz geniş..eskiden yüzüyordum..kilo vermek istiyorum ama çok sarkmaya başladılar..göğsümü dikleştirmek için forumunuzda okuduğum bir takım egzersizlerden faydalanmaya başladım..soğuk su tavsiyenizide henüz uygulamaya başlamadım..eşimde biraz bu görüntüden şikayetçi..açıkçası durum can sıkıcı hal almaya başladı.. göğüslerim büyük ve doğumdan sonra hacimlerini kaybettiler..derim yumuşaklaştı...eski görüntüme kavuşmak için geç mi kaldım acaba ?

lütfen yardım edin..ameliyat istemiyorum korkuyorum

Son düzenleme:
sevgili arkadaşım soğuk duş tu egzersizdi vs hiç bişey göğüs dikleştirmede faydalı değildir sonuçta ordaki bağlar zayıflamış ve sarkmış en kesin çözüm ameliyat olmak

niye zor olsun biraz sabır gerekiyor hepsi bu.Yapıcağınız tek şey ve en sağlıklısı spor.Aletler var iki elle tutulup göğüse doğru çekilen sımsıkı yapıyor..Yalnız zorlamadan az sayıda başlayıp yavaş yavaş arttırırsınız.internette spor hocalarının videoları var bu konuda araştırın göreceksiniz.ama hemen etki beklemeyin aylarca çalışacaksınız ve bi bakmışsınız kıyafetleriniz bollaşmış gibi anlayınki sıkılaşmışsınız..kol çekme aletleri 3-4 ayda dimdik yapıyor...:KK52:

niye zor olsun biraz sabır gerekiyor hepsi bu.Yapıcağınız tek şey ve en sağlıklısı spor.Aletler var iki elle tutulup göğüse doğru çekilen sımsıkı yapıyor..Yalnız zorlamadan az sayıda başlayıp yavaş yavaş arttırırsınız.internette spor hocalarının videoları var bu konuda araştırın göreceksiniz.ama hemen etki beklemeyin aylarca çalışacaksınız ve bi bakmışsınız kıyafetleriniz bollaşmış gibi anlayınki sıkılaşmışsınız..kol çekme aletleri 3-4 ayda dimdik yapıyor...:KK52:

oh Allaha şükür güzel bir cevap..teşekkür ederim

X