34haftalık hamileyim!!! (kalp çarpıntısı ve terleme)

gamze21

Nirvana
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2007
2.384
4.295
39
34 haftalık hamişim...1 haftardır sadece ellerim ve ayaklarım terliyo..çok rahatsız oluyorum yıkıyorum felan ama ama genede terliyoo...biyandan da kaşınmaya başlıyo benim gibi olan varmı...benneyaptımkibenneyaptımki
kalp çarpıntısı ise yaklaşık 1 aydır felen var ben hissediyodum kalp atışlarımı ama kalbim hızlı çarparken gögsümünde sallandınıu hisettim her vuruşta gögsümde hafif sallanma oluyodu görünce korktum dr. gittim.dr. hamilelelikte olabilir dedi..test yapıldı demir im de düşük çıktı buda sebeb olabilirmiş..benim durumumda olan var mı acaba ........:çok üzgünüm:

34 haftalık hamişim...1 haftardır sadece ellerim ve ayaklarım terliyo..çok rahatsız oluyorum yıkıyorum felan ama ama genede terliyoo...biyandan da kaşınmaya başlıyo benim gibi olan varmı...benneyaptımkibenneyaptımki
kalp çarpıntısı ise yaklaşık 1 aydır felen var ben hissediyodum kalp atışlarımı ama kalbim hızlı çarparken gögsümünde sallandınıu hisettim her vuruşta gögsümde hafif sallanma oluyodu görünce korktum dr. gittim.dr. hamilelelikte olabilir dedi..test yapıldı demir im de düşük çıktı buda sebeb olabilirmiş..benim durumumda olan var mı acaba ........:çok üzgünüm:

bende terleme yok ama çarpıntı var oda normal diye biliyorum, kan dolaşımı hızlandığı için kalp atımlarıda hızlanıyor.

Canım bende 39 haftalık hamileyim.Senin gibi ellerim ayaklarım terliyor hava ısındı ısınalı.Kalbim hızlı attığı için nefes darlığı çekiyorum

Ayaklarım çok kaşınıyor yıkıyorum bana mısın demiyor.Geçen gün törpüyle kaşıyıp kanattım o denli yani düşün.Ama önemli bir problem olduğunu sanmıyorum.Hava sıcak eski halimize göre ağırız.Kan dolaşımımız daha hızlı bunlar bu yüzden oluyor takılma

bende şu an 34. haftamdayım ve aşırı derecede terliyorum oturduğum yerde dahi terliyor her yerim günde 2 kez duşa giriorum
kalp çarpıntısı oluyo çünkü çok çabuk yoruluyoruz bunlar hamilelikte normalmiş.

canım kan oranı %50den fazla arttığı için kalp çarpıntısı olması normal.havalar çok sıcak zaten terlemen ve elinde ayağında uyuşmalar olmasıda normal üzülme

korkma bende ço terliyuorum sürekli göl gibiyim dr un demir tedavisi vermiştir değilmi

korkacak bir şey yok canlarım:1hug:,ben de sizin gibiydima.s,çok fena halde terliyordum:kedi:,hatta doğum başladığı gün,hastaneye gitmeden önce duşa girdimkaydirigubbakcemile3,hastane evimin 15 dk yzaklıkta ve o raya varana kadar sanki 1 hafta yıkanmamış gibiydim:kedi:,saçlarım yapış yapış olmuştukaydirigubbakcemile3,doğumdan 1 gün sonra herşey normale bindzemuszemusi,telaşlanmayın,hamileliğin keyfinı çıkarınzemuszemus

X