33 haftalık hamileyim sola yatınca kalbim ağrıyor😔

midyesever

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2021
113
52
26
33+5 haftalık hamileyim 2 gündür sol tarafa yatınca kalp ağrısı yaşıyorum bu sorunu yaşayan var mı ya çok tedirgin oldum😟

Bende 32 haftaligm normal sürekli sol tarafa yatmaktan oluyor biraz da sağ taraniza yatın hala agri devam ederse kardiyolojiye gidin mutlaka

Bende 32 haftaligm normal sürekli sol tarafa yatmaktan oluyor biraz da sağ taraniza yatın hala agri devam ederse kardiyolojiye gidin mutlaka
Evet sürekli sol tarafa yatıyorum bebiş için daha iyi olduğundan dolayı ayrıca bide nefes darlıkları da başladı ondan dolayı tedirgin oldum

Evet sürekli sol tarafa yatıyorum bebiş için daha iyi olduğundan dolayı ayrıca bide nefes darlıkları da başladı ondan dolayı tedirgin oldum
Korkma bende öyleydim doğuma kadar dedim artık kalbim durmasa iyidir ne nefesa ala biluyodum nede ağrılardan daya biliyodum kalbimde agriyodu artık kalb agrimisiydi yoksa agirlikdanmiydi bilmiyorum ama.son haftalarda baya zorlandım ama.dogumdan sonra hicbisey kalmiyo korkma

Korkma bende öyleydim doğuma kadar dedim artık kalbim durmasa iyidir ne nefesa ala biluyodu
m nede ağrılardan daya biliyodum kalbimde agriyodu artık kalb agrimisiydi yoksa agirlikdanmiydi bilmiyorum ama.son haftalarda baya zorlandım ama.dogumdan sonra hicbisey kalmiyo korkma
Teşekkür ederim 🙏🏼

hamile değilim ama sol tarafa yatınca benimde kalbim ağrıyo nefesim daralıyo. kalbin üzerine yattığımız için

X