32.haftamdayım temizlik yaparken popomun üzerine düştüm.. :(

oglumherseyim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2016
1.507
1.140
popomun üzerine düştüm şak diye ve çok soğuk suyla uğraştım üst komşumun tuvaleti banyoma akıyordu inşaat pisliği ile uğraştım bi dünya temizlik yaptım ve karnım çok düştü erken doğuma sebep olur mu bu söylediklerim :KK43:(

popomun üzerine düştüm şak diye ve çok soğuk suyla uğraştım üst komşumun tuvaleti banyoma akıyordu inşaat pisliği ile uğraştım bi dünya temizlik yaptım ve karnım çok düştü erken doğuma sebep olur mu bu söylediklerim :KK43:(
Geçmiş olsun canım ya keşke bi doktora gitseydin

Yok canım ama sırtımda ağrı var
o dustugunuz için olmali yani hamile olmayan biride dusse bi yeri agrir mutlakaya oyle dusun
siz yinede bebegin hareketlerini kontrol edin
alsinda hem kendinzi dinleyin hemde çok abartmayin stres yapmayin bu sferde
en kisa surede de dr a gorunun tabi , saglik ocagindaki ebe bile olur, kalbini dinler bilmiyorulm Tr de alet fln varmida onun için
ters giden biseyi anlar herhalde dr olmasada ebeler

o dustugunuz için olmali yani hamile olmayan biride dusse bi yeri agrir mutlakaya oyle dusun
siz yinede bebegin hareketlerini kontrol edin
alsinda hem kendinzi dinleyin hemde çok abartmayin stres yapmayin bu sferde
en kisa surede de dr a gorunun tabi , saglik ocagindaki ebe bile olur, kalbini dinler bilmiyorulm Tr de alet fln varmida onun için
ters giden biseyi anlar herhalde dr olmasada ebeler
Hareketleri gayet iyi ben erken doğumdan korkuyorum :KK43:

Canım sen riskli gebelik geçiriyorsun Zaten dikkat etmen lazım hele ki 35. Haftan bitene kadar. Benim Doğum esnasında bile karnım hiç inmemişti aşağı. O yapısal bişey korkma. Üst komşum yeni Doğum yaptınsayılır 41. Haftada 33 ten beri karnı aşağıdaydı ha doğurdun ha doğurcan dedik kadın az kalsın bebeği içinde büyütecekti. Şimdi yatıp dinlen ve kasılmalarını kontrol et bol su iç be bardak dahi kaldırıma eşinde yokmuş dikkat et

Canım sen riskli gebelik geçiriyorsun Zaten dikkat etmen lazım hele ki 35. Haftan bitene kadar. Benim Doğum esnasında bile karnım hiç inmemişti aşağı. O yapısal bişey korkma. Üst komşum yeni Doğum yaptınsayılır 41. Haftada 33 ten beri karnı aşağıdaydı ha doğurdun ha doğurcan dedik kadın az kalsın bebeği içinde büyütecekti. Şimdi yatıp dinlen ve kasılmalarını kontrol et bol su iç be bardak dahi kaldırıma eşinde yokmuş dikkat et
Sorma gülüm aksilikler beni takip ediyor gülmekten kalkamadım da eşim panikle geldi güldüğümü görünce bide güzel haşladı :) içimde büyümesin aman çok yoruldum pazartesi kontrolüm var o zaman doğum kesinleşir ama içimde hep erken doğum yapacağım gibi bir his var Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah canım

Sorma gülüm aksilikler beni takip ediyor gülmekten kalkamadım da eşim panikle geldi güldüğümü görünce bide güzel haşladı :) içimde büyümesin aman çok yoruldum pazartesi kontrolüm var o zaman doğum kesinleşir ama içimde hep erken doğum yapacağım gibi bir his var Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah canım
35 te doğur :-) bekle biraz büyüsün oğlun az sabret

Canım ben zincirleme trafik kazasına karıstim arabaya arkadan vurdular az kaldı emniyet kemeri olmasa camdan cikacaktim belim kırıldı sandım hemen doktora gittik galiba belim kirildi yürüyemiyorum dedim bebeğe bisey olurmu çok korkuyorum dedim daha ultrasona almadan karnından darbe aldinmi dedi Hayır dedim hiçbişey olmaz gel gene de bakalım dedi ve minnagim gayet iyiydi demem oki eğer karnından darbe almadiysan allahın izniyle bişey olmaz korkma benim Karnım hiç yukarı çıkmadı 7 ayimdayim nerdeyse hala asagida

X