313 ayetel kürsime destek olun allah rızası için

Mirror7mirror

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2016
15
9
42
nikahıma 3 hafta kala evlilik bana göre değil diyerek terkedildim. Gelinliğim ve hayallerimle kalakaldım. Ruhi bunalımdayım. Yalnızım yapayalnız. Aklımı kaçırmaktan ya da kendime birşey yapmaktan korkuyorum. Ne olur 313 ayetel kürsi okuyalım bana! Ben başlasam arkadan 3-5-10 nekadar olsa bana iyi gelir ezbere bilmiyorum maalesef. Kitaptan yavaş yavaş okuyorum.

Canım benim herşeyin hakkında hayırlısı olsun demekki senin içinde hayırlısı buymuş evlendikten sonra terkedilseydin daha mi iyiydi rabbim gönlüne göre versin 30 tane aldım

Kendine gel evlendikten 3 hafta sonra da ayrilabilirdin burada kocalarindan dert yakinip siddet goren sevilmeyen birde cocugu olan insanlarin care aramalarina bir goz gezdir. Kendine hemen mesgale bul oldugun sehirden bir kac gunden olsa farkli bir yere tatile git insanlarla dertles icini akit baska seyler dusunme yeni nasibin icin dua et bu kez iste tam istedgin gibi biri olmasi icin dua et hala tertemiz bir sayfadasin eger sabredersen Allah sana daha guzelini verir bu durumu yasayan milyonlar var unutma. Allah yardimcin olsun

Hakkında hayırlısı neyse o olsun , kaderinde ne yazılıysa onu yaşarsın , nasiple her şey
Bir de şöyle bak , ya karnında bebeğinle , ya da kucağında çocuğunla baba evine dönmüş olsaydın , beterin beteri var , şu an çok üzgünsün Rabbim acını hafifletsin , unutma hayatta senden daha değerli hiç bir şey yok , sen bu dünyaya bir daha gelmiyeceksin
Ben de okurum şimdi , kaç tane okursam yazarım

X