31 OCAK düğünüm var. balayı için fikir

tgs2014

Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2014
44
11
merhaba kızlar
31 ocak ta düğünüm var ve hala balayına karar veremedik. aslında sıcak ülkelere gitmek istiyoruz ama ekonomik durum izin vermiyor. hem eğlenebileceğimiz hem dinlenebileceğimiz bi yer olmalı. yani 2 gün sonra sıkılmamalıyız. tavsiyelerinizi bekliyorum

Balayı tatiline hemen gitmek zorunda değilseniz mayıs gibi türkiye deki tatil yerlerine gidebilirsiniz. Ekonomik durum el veriyorsa yaz tatili yerine avrupa da kış tatili tercih edilebilir... İtalya, Fransa, İsviçre olabilir mesela. Gezecek, görecek çok romantik yerler var.

Biz balayı tatiline düğünden 1 ay sonra gitmeyi seçtik. Kına gecesi, düğün, misafirler, yorgunluk derken tatilimiz de araya karışsın olsun bitsine gelsin istemedik. Hem çok daha eğlenceli oldu

bence 3-4 günlüğüne böyle lüks bir termal otelde kalabilirsiniz)) veyahut kar tatili yapabilirsiniz,,,
ben termal otele giderdim herhal,,,, ama 4 günden fazla kalamazdım herhal,,,
yazında gezelim görelim tatili yapardım,,,,

bence de termal otel veya kayak merkezi olabilir

Kapadokya inanılmaz bir ruha sahip, düşünülebilir ancak Ocak ayında hava tamamen şansa kalmış, bir sene Aralık ayında gidip soğuktan öleceğimi sanmıştım bir sene Ocak ayında kısa kollu t-shirtle dolaştım, normalde o dönemde karlarla kaplı oluyormuş. Abant'ı düşünebilirsiniz diyeceğim ama dinlenme evet de eğlenmeden emin olamıyorum. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…