30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

işkur da kaydın var mı? tabıkı pes etmeyeceksın. nıe edecekmişsin canım. Hayat devam edıyor. 4 elle tutuncaz, devam edice bir sekılde. Bugun olmuyorsa, yarın.

ooooo canım benim sağolasın. elbette pes etmeyeceğim.edemem zaten.iş kurda kaydım var.hatta bugün gidemeyeceğim işlerden dolayı.yalnız yarın erkenden gideceğim.uzun süre işsisz olanlara kariyer klavuzluğu yapıyormuş.

birde annem bana sana bin tl vereceğim.dediğin iş için deneme maksatlı dedi.bu dediğim işte hayvan ürünleri satmak.ki bin tl başlangış için bana hayli hayli yeter.satamazsam bile tüketecek çok hayvanım var.

NE olursa farketmez. bir yerde tutup ucunu başlamak lazım. Yılma, umutsuzluga da kapılıp vazgecme hiçbiseyden. Guzel haberlerini bekliyorum:):)

NE olursa farketmez. bir yerde tutup ucunu başlamak lazım. Yılma, umutsuzluga da kapılıp vazgecme hiçbiseyden. Guzel haberlerini bekliyorum:):)
aynen öyle bir yerden başlamak lazım.güzel haberlerimi tabii paylaşıcağım.hatta sadece burada değil.tüm haber bültenlerini arayacağım.ilkbahar iş buldu diye ki- o kadar uzun süredir işsizim ki- haberlere konu olur artık.

bak bende 1 ay önce öyleydim 3 ay evde oturdum allahım yapcak bişi yok evde oturmak kadar kötü bişi yok yemin ederim.. napabilirsinki bide para olmayınca tv seyret dur evlilik programları saçma sapan şeyler uyusan dinlenik olduğundan uyuyamıosun zaten ..bursada vardır ya tezgahtar satış elemanı gibi bi çok iş vardır olmaz olurmu .. sen ailenlemi yaşıosun tekmi ?

sen ailenlemi yasıosun yavrucum merak ettim bak şimdi birden:)

insanın kendi parasını kazanması kadar güzel bişi yok şu dünyada .. işkurun kurslarına katılırsan günlük 50 tl harçlıkda veriolar geçen demiştim ama burda kurslar durduruldu gibi bişi demiştin yanılmıosam bursa türkiyenin nerdeyse 3. büyük şehri olurmu hiç öyle şey .. üzerine düşş onlar senin elinden tutuyolar çünkü..

uyuyamıyorum evet dediğin gibi.evlilik programlarını izlemiyorum da zaten.bi kısmetse olura bakıyordum.o da senaryo olduğunu bile bile sarmıyordu.nasıl dokunuyor var yaa.o kadar yapmak istediğim şey var ki hiç birini yapamıyorum.bu sıcaklarda evde oturmak çok sıkıcı.bursa 4.büyük il.işkurada sabah erkenden gideceğim.
aileme oturuyorum.bazen bana hiç bir şey yapmıyorsun hayattan soyutlanmışsın diyorlar.çok dokunuyor.

e doğru diolar bak bu yaşına bi daha gelmicen belki sana şuan bittim artık yaşlandım gibi gelebilir nasılsa eşde yok çocukta yok işde yok diyebilirsin ama yaşının kıymetini bil bi 10 sene sonra ah ah 30 lu yaşlarda olsam keşke diyceksin oyüzden bian evvel ayağa kalkmaya bak zaten iş bulmakla başla orda arkadaşlar edinirsin işle meşgul olur yeni bi çevre edinirsin sana meşguliyet olur kazandığın paraylada kendin için bişiler yaparsın kursada yazılırsın farklı çevrelere girersin tatilede gidersin bak bende 2 ay öönce sen gibiydim bittik ruh gibi tek noktaya bakan ama 2 gün önce bişi dank etti bi an .. ben eski erkek arkadaşımlaykende düşündümde mutsuzmuşum elim ayağım bağlı hiç bi yere gidemezdim onla gitmek istesem adam ruhunu teslim etmiş zaten nereye gidiosun .. onun negatifliği bendende bişiler götürmüş bunu farjkettim son zamanlarda ama şimdi biraz daha farklı bakıorum bu ay dolunay etkisimidir nedir umarım kalıcı olurda :)) böle kalırım eski halime dönmem.. ama kafanda bişileri bırakıp azad ettiğin zaman dünyaya farklı bakıosun ben şahsen öyle yapıcam gezicem yeni dünyalar keşfedicem pozitf olmaya çalışcam bakış açımı değiştiricem .. çünkü bu hayat sana bi daha verilmicek ondan bi an önce harekete geç..

NİE dokunuo, dokunmasın. Benım annem bana son ıkı haftadır ole bi saydırıoki suratım asık dıe. Aslında bizi canlandırmak ıcın konusuolar. Sen de silkelenmeye başlamıssın, oturmna aşağı. dEVAM ET ASILMAYA

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…