30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

ne güzel bizde bolca rüzgar var arada beni ucuruyor yürürken

İlk cümleni okuyunca araba kullanmaktan mı bahsediyor diye düşündüm bir an

Aa sen tatile girdin doğru:) gözünaydın, nasıl memleketin bıraktığın gibi mi:)
valla anlamadım pazar sınav görevim vardı sabah 6 dan bu sabah e kadar 23 saatçik ayaktaydım . hala salak gibiyim :)) yarın anlıcam. sen napıyosun işlerin hafifledi mi

valla anlamadım pazar sınav görevim vardı sabah 6 dan bu sabah e kadar 23 saatçik ayaktaydım . hala salak gibiyim :)) yarın anlıcam. sen napıyosun işlerin hafifledi mi

Uyumadın mı yolda falan. Nasıl durabildin. Kendine gelince tozunu attırırsın ortalığın:)
İş güç aynı şekilde benim.

Uyumadın mı yolda falan. Nasıl durabildin. Kendine gelince tozunu attırırsın ortalığın:)
İş güç aynı şekilde benim.
ya tam 12 gibi uyuyacaktım yanımdaki hatunla sohbet ettik çok farklı biriydi 2yi geçmişti :)) inşallah dinleyen olmamıştır . değişik bi yolculuktu.3 farklı insnala tanıştım . çok eğlendim :) uyku falan gelmedi

Ne bileyim gecenin bir saatinde esrarengiz bir kadın canlandı gözümde, değişik bir yolculuk, üç farklı kişi falan:))
selam söyle benden filoya:)
ahaha yok çok eğlendim. servisi beklerken tanıştığım bi kişi. sonra serviste bir kişi birde otobüste :)
seviyorum yolculuk arkdaşlıklarını çok farklı hayatlara dokunma şansın oluyor. sever misin

ahaha yok çok eğlendim. servisi beklerken tanıştığım bi kişi. sonra serviste bir kişi birde otobüste :)
seviyorum yolculuk arkdaşlıklarını çok farklı hayatlara dokunma şansın oluyor. sever misin

Sevindim iyi vakit geçirmene o zaman.
Ben yolculukta uyumayı severim bacı:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…