30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

hoşbuldum tşk ederim petunya_love ...
ya insan hzuurluysa haftasonu iş temizlik misafir falan fazla koymaz.tabi iplede cekmezsin :)
ayyyyy kızlar beni mazur görün cünkü her yazdığım cümleyi ayrılığıma getirmeye calışıyo bünyem,tutuyorum kendimi

Üzüldüm canım, umarın en kısa zamanda atlatırsın bu durumu.

Üzülme diyeceğim, ama biliyorum fayda etmeyecek. Bunu da atlatırsın hayırlısı ile.

sorun değil, canın ne isterse yazabilirsin. herşeye rağmen pozitif bir yönün var. en güzeli.

iyiyiz sevcan, sen nasılsın. yarın cuma neyse ki..

bugün aybaşı standart işler ve bazı raporlar vardı.onları hazırladım.

İyiyim canım bende sağ ol teşekkür ederim. Ayyy yarın Cuma ya, bizim yenge hamile galiba iki defa test yapmış pozitif çıkmış ikisi de, yarın kan tahlili yaptırcakmış kesin belli olucak. Heyecanlar bekliyoruz :)

Üzüldüm canım, umarın en kısa zamanda atlatırsın bu durumu.

Üzülme diyeceğim, ama biliyorum fayda etmeyecek. Bunu da atlatırsın hayırlısı ile.
tabi canım insan herşeye alışır.sadece artık katlanmak zor geliyor böyle şeylere.ama küçük bi kız gibi aglayıp sızlamayacagım,çünkü bu kez kendimin,yapacaklarımın,hayatımın farkındayım.büyümüşüm beee:)

Ağlama zaten, zor tabi alışmak, ama olan sana oluyor, bırak o üzülsün. Ayrılma sebebini bilmiyorum, ama barışma gibi bir imkanınız var mı?

Ağlama zaten, zor tabi alışmak, ama olan sana oluyor, bırak o üzülsün. Ayrılma sebebini bilmiyorum, ama barışma gibi bir imkanınız var mı?
tabi hayat bu imkansız değil.ikimizde seviyoruz ama kesinlikle asla diyerek ayrıldı.bu kez cok bağlanmışım kötü oldu,ikimizinde iş sorunları varken birbirimizle cok kavga etmeye ve saygımızı yitirmeye basladık.bendede asırı kıskanclık ve kurguculuk var.kendimim diye demiyorum her türlü şirinliğim vardır oyüzden ayrılamazdı benden hiç,ama kavga kıskanclık ve kurgu huzur bırakmıyormus,gördük :)
netice:ben elimden geleni yaptım ayrılık sonrası ama barısma yok ve kendi yoluma bakmaya karar verdim.dün whatsapp faceinstagram ı tamamen sildim ve bugün ailemi arayıp telfonu kapadım tüm gün.ne için olduğunu bilmiyorum henüz ama kafam sakinleşsin ne bileyim.

Ne kadar oldu ayrılalı?
Hala mı olacaksın? :)

Anlıyorum canım. Seviyoruz demişsin, belki bir anlık sinir ile öyle bir şey demiştir diye düşünüyorum anlatığına göre. Belki de ikinizin de biraz kafa dinlemeye ihtiyaç vardır bilemedim şimdi :) Bende ilk zamanlarda kıskançlık yapardım, ama bıraktım, çünkü bana o güveni verdi, ama tam da güvenmemek lazım erkek sonuçta belli olmaz :)

inşallah hakkında hayırlısı ne ise o olsun canım, üzmemeye çalış kendini.

ne güzel. inşallah güzel haberi alırsınız sevcan. bize de yazarsın. sen ne oluyorsun bu durumda? hala, sanırım.

20 gün oldu ayrılalı.bianlık sinir değil yavas yavas soğudu sanırım o bu durumlardan.cünkü bu 20 gün içinde 3,4 kez karşılaştık,beni ziyarete geldi işime.ama sonrasında 'arkadas olarak seni cok seviyorum artık sevgililik yapamam dedi.he doğruya dğru bugüne kadar en sevdiği ve töleranslı olduğu kişide bendim ama tükettim :)

ben hayırlısı ne is o olsun derim yahu,hayırsızsa niye yalvarayım ki.
gecmişi hatırlıyorumda kızlar ergenlğimden beri onsuz olamam,simdi ne yapıp nasıl yasayacagım dediğimiz kaç durum yasamaıszdır ama insan bu toparlanır....

birde söyle bisey düşündüm.onlayken ikimizinde işleri,arkadasları hep kalıyordu ikimiz olmak istyorduk hep.şimdi yapmadığım aksattıgım seyleri telafi edeceğim.
mesela kilo aldım bi8,9 kilo vereceğim.
hem ne malum belki ben de sogurum belkide barısılır.ama şu an anı yaşamak lazım

diyorum tabi....inş uygularım.

ne oyunu oynuyorsun mavilim?

cerenkar , Köy kuruyorsun. Savaş ve savunma askeri üretiyorsun. Sonra köy yağmalıyorsun. Köylerine köy katıyorsun. Birliğe üye olmazsan olmuyor. Bir birlik beni kabul etti. Ben onlara yardım ediyorum onlarda bana yardım ediyor. Whattss grubu bile var. Çok eski bir savaş oyunu-strateji oyunu.. Güzel ve düzgün insanlar ile oyun amaçlı vakit geçirmece..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…