30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Aslıcığım, bazen ilaç da etki etmiyor.

Bugün daha iyiyim. İlgine sağ ol.
İnancını bilmiyorum ama Allah'a sığın. Dua et. Namaz kıl. Kendini bu anlamda motive et bence...

evet.. dua çok önemli.

Madelief , inşallah kısa zamanda işler yoluna girer, istediğin gibi olur.

slm kızlar...
konuyu bende takip etmeye başladım.28 yaşındayım ama cok yaşadımmmm (herkes öyle der ya )
neler yapıyorsunuz,sohbet nasıl ilerliyor?

Merhaba Petunya...
As. Öncelikle kendini tanıtarak başlıyorsun canım. :)

Hoş geldin aramıza...
tekrar mrb ozaman hepinize.5 yıldır istanbulda yaşıyorum.yaşım 28,yöneticiyim bir kurumda.
bugüne kadar cok sevdim sevildim falan elde var sıfır.en son yaşadığım ilişkide problemlerim olduğunu anladım.aşırı kıskanç ve kuruntuluymuşum meğer:)

benim hemen evleneyim gec kaldım derdim yok henuz ama ortam baskısı ve yalnızlık psikolojisini blirsiniz.hele bekar evi,yalnız yaşamak,düzensiz hayat,sevilme ihtiyacı falan sıkıcı olan bunlar.

kilo almıştım ilişkim esnasında 20 gündür planlı yasadığım için azda yiyorum 3,5 kilo verdim şimdilik 8,9 kilo daha vereceğim.

malum arkadaslar hep evli nişanlı artık ortamım cok azaldı.ilişkimden dolayıda o bitince bi anda boşulga düştüm hani.üzüldümde
ne düşündüğümü,ne hissettiğimi bilemiyorum şimdilik,moralim cok ta iyi değil ama huzur var şartlar iyi Allaha şükür.

Ne güzel anlatmışsın.

Evet, dediklerini yaşadık / yaşıyoruz.

Allah senin de gönlüne göre versin.

burda genellikle sohbet eden tanıştığınız kaç kişi var,durumlarınız nasıl genelde yani yaş,iş,özel durum vs

burda genellikle sohbet eden tanıştığınız kaç kişi var,durumlarınız nasıl genelde yani yaş,iş,özel durum vs
arada gelenler , gidenler oluyor. ama sabit 5 - 6 kişilik sağlam, kaliteli bir kadromuz var.

ben çalışıyorum. senden beş yaş kadar büyüğüm. özel bir şirkette muhasebe finans. bekarım ve uzun yıllardır yalnızım.

bende hiç kimseyle görüşmeyip tüm haftasonu evde sıkılmak istiyorum yani yapacağım bu sanırım moralimden dolayı.bir sonraki haftasonu 2 gün calışacagım zaten.bu haftada sıkılayım bari.

bende hiç kimseyle görüşmeyip tüm haftasonu evde sıkılmak istiyorum yani yapacağım bu sanırım moralimden dolayı.bir sonraki haftasonu 2 gün calışacagım zaten.bu haftada sıkılayım bari.

Merhaba, hoş geldin :)

Bazen evde sıkılmakta güzel, hele bu soğuk havada hiç dışarı çıkıp gezesim yok :)

Merhaba, hoş geldin :)

Bazen evde sıkılmakta güzel, hele bu soğuk havada hiç dışarı çıkıp gezesim yok :)
hoşbuldum teşekkür ederim.
valla ne yalan söyleyim ayrılmamış olup onla olmayı tercih ederdim ama madem bitti toparlanmak lazım.bu aralar biraz böyle dinleneyim sıkılayım sonra yine başlarım arkadas,faaliyet vs...

hoş geldin asena87 , kendini çok güzel anlatmışsın. teşekkür ederiz samimiyetine.

bende senden 4 yaş büyük, 1 senedir evli bir bayanım. özel sektörde çalışıyorum.
haftasonlarını beklediğim çok söylenemez çünkü benim için misafir, temizlik ve iş demek.
haftaiçi akşamları daha rahatım keyif yapabiliyorum en azından.
not:hoş eşim dağınık değil Allahtan fazla dağıtmıyoruz ortalığı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…