30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

İyi sevindim maşallah. Doğumdan korkuyomusun, ilk çocuk mu olucak nasip olursa.

Aynı canım devam, hiç bir değişiklik yok :)

İyi sevindim maşallah. Doğumdan korkuyomusun, ilk çocuk mu olucak nasip olursa.

Aynı canım devam, hiç bir değişiklik yok :)

korkuyormuyum bilmiyorum. bebeğime kavuşacağım diyorum ama içimde bir tedirginlik var. hastanelere doktorlara pek alışkın değilim ondan. kontrole bile gittiğimde heyecanlanıp, bocalıyorum.

fazla kafa yormayım en iyisi

İçini ferah tut canım Allah bir kolaylığını verir elbet. Evet dediğin gibi fazla kafana takma, inşallah her şey güzel olucak :)

Burayi da hic gormemisim ben. 30 yas uzerine ve bekar eh tum tanimlara uyuyoruz. Son 2 yilda hayatimda o kadar kotu seyler yasadim ki, kafami toparlamaya, bir tatile o kadar ihtiyacim var ki...Ara verdigim egitimimi bitirmeye calisiyorum. Ve hic hesapta yokken, umudum da yokken birisi girdi hayatima. Onunla konusurken mutluyum, saatin nasil gectigini anlamiyorum. Hatta sanirim onunla konusmayi da ozluyorum. Daha cok yeni aslinda ama mutluluga oyle acim ki. Fakat yine de duygularimi dizginlemeye calisiyorum. Kafamin bir kenarinda hep ya yine isler kotuye giderse, ya olmazsa diye sorular dolaniyor. Mutlu olamamaktan korkuyorum. Psikoloji de ismi bile var, internetten bakmistim. En mutlu oldugum gunun ertesi gunu kardesimi kaybettim. Cok korkuyorum. Hem mutluyum hem de mutsuzum. Yine mutlu olursam, hayalkirikligi yasamaktan korkuyorum. Bu durumdan o kisiye de bahsettim, sagolsun cok anlayisli. Hic boyle bir durum yasayaniniz oldu mu? Psikolojik tedavi derseniz bir sure devam ettim zaten ama is bende bitiyor. Siz neler yaptiniz nasil basa ciktiniz? Bu negatifligi nasil ustumden atarim

Aramıza hoş geldiniz.

Pozitif düşünmeye çalışın lütfen... Olumsuz düşünceler kötüyü çeker...

Çalışıyor musunuz?

Aramıza hoş geldiniz.

Pozitif düşünmeye çalışın lütfen... Olumsuz düşünceler kötüyü çeker...

Çalışıyor musunuz?

Merhaba, hosbulduk:)

Evet calisiyorum ama tam zamanli bir is degil. Insallah okulumu bitirdigimde isimi de degistirecegim. 16 yasimdan beri calisiyorum, her ihtiyacimi kendim karsiladim, kimselere sukur muhtac olmadim. Positif dusunmeye calisiyorum, bunu yapmaliyim biliyorum. Ama hayatimda o kadar sey kotuye gitti ki, tekrar olacakmis gibi geliyor. Sanki mutlu olursam buyuk darbe yiyecek misim gibi bir his geliyor, korku gibi. 1 yil oncesinden daha iyiyim. Bu durumumu o kisiye hic yansitmiyorum nerdeyse. Bu durumumun ilerde iliskimi etkilemesinden korkuyorum dogrusu...

İlaç kullanıyor musun, etki etmiyor mu...
Aslıcığım, bazen ilaç da etki etmiyor.

Bugün daha iyiyim. İlgine sağ ol.
İnancını bilmiyorum ama Allah'a sığın. Dua et. Namaz kıl. Kendini bu anlamda motive et bence...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…