30 Kilo Vermem Gerekiyor

ozgozlili

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2019
2
1
29
Merhabalar,

Ben Haziran ayından beri çok ciddi anlamda kilo aldım.
Toplamda 30 kilo vermem gerekiyor ve zaman zaman diyet yapmayı denesem de başarılı olamıyorum.
Sizce ne yapmalıyım?
İrade konusunda biraz zorlanıyorum.
Çeşitli yan ürünler de denedim fakat pek de fayda etmedi. Sizce thincal falan mı alsam işe yarıyor mu bilen var mı

Merhaba ben dengeli beslenerek su içerek egzersiz yaparak ve Herbalife ürünlerini beslenme tarzıma dahil ederek 3 ayda 15 kilo verdim ve 48 bedenden 40 bedene düştüm. İsterseniz yardımcı olabilirim.

Bence 30 kilonuzu zamana yayarak ve tatlı ,hamur işi akşam 5 ten sonra yemeden.Gunde en az 1 saat yürüyüş yaparak çok rahat verebilirsiniz.Herhangi bir zayıflama ürünleri ki ben o çaylardan vs aldım hiç bir işe yaramıyor.Sadece kendiniz dikkat etmelisiniz hepsi bu.Hem yavaş kilo vererek daha kalıcı ve sarkma olmadan vücudu yormadan kilo vermenizi tavsiye ederim.Bol şans.

Bunu görünce yazmak istedim😊Benimde sizin gibi ani bir kilo artışım olmuştu.Bu süreçte çevremin dediği pek çok şeyi uyguladım fakat başarılı olamadım.Daha sonra diyetisyen Dilan Sağlam ile online diyete başladım.7 ayda hem diyet hemde vaktim olunca sporla kilolarımdan kurtuldum.Şimdi koruma dönemindeyim.Size tek tavsiyem saçma sapan hiçbir ürünü kullanmayın sonuçta yemek yiyerek kilo alıyoruz ve doğru beslenerek kilo vermemiz gerekir.Bu yüzden bir yardım almanız en iyisi

Herbalife kullanmayın gerçekten böbreklerinize yazık bu tarz zayıflatma ürünleri böbrek yetmezliği yapıyor nolur dikkatli olun

X