30. haftasını bitiren ve doğuma az kalanlar lütfen bi cevap....

filizerdem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2008
190
1
herkese merhaba arkadaşlar 32 haftalık hamileyim 2 haftadır rahimde (2 bacak arasında) b, ağrım var hani bi yerinizi vurursunuz da dokununca ağrır ya aynen öyle özelikle yattığımda bacaklarımı hareket ettirdiğimde oluyo yorganı ayağımla düzeltemiyorum o derece sizlerde de oluyor mu yada normalmi cevap yazarsanız sevinirim.

offf aynı dertten ben de muzdaribim şu an 38 haftadayım ve 1 haftadır falan kesildi.ama dediğin haftalarda feciydi,özellikle gece,sağdan sola zor dönuyodum acıdan.sordum ben onu dr a,normal diğer yerler gibi orda da ödem oluyor,olacak takma kafana dedi.sen de takma yani benım geçti bak birden.

aynı sorun bendede var 37haftadayım halada devam ediyo canım bunlar normalmiş doguma kadar katlanıcaz artık

cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar ben doktoruma da sormamıştım kendi kendime heralde doğuracam şimdi diye düşünüyordum::)

canım çatı açılıyor onun için oluyor normal biraz yavaş hareket etmeye çalış o zaman biraz daha az acıyor hepimiz aynı dertten muzdarbiz

cnm merak etme hepimizde aynı sorun var 33. haftamdayım 2 haftadır bende de var özellikle geceleri sağa sola dönerken canım çok acıyor bebişlerimiz için katlanıcaz sağlıklı doğumlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…