30 aralıktan beri adet görmüyorum

hanifesabri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2012
23
0
slm kızlar 30 aralıktan beri adet görmüyorum adetim düzensiz ama ay içinde olur mutlaka hamilelikten şüphelendim........en son dr gittim dün ultrasyon ve kan tahlılı yaptı kan negatif ultrasyonla baktığında kist oluşmus onemlı değil adet olmadığı zaman olur boyle dedi orgametril verdi ama içim rahat değil araştırma yapıyorum herkezin başına farklı farklı şeyler geliyor mesela geç döllenme hersey basta negatıf sonra hamıle kaldıklarını öğreniyorlar vs.ya bende hamileysem diyorum kafam karıştı iyicene ilacı kullansam mı kullanmasam mı bılemedım başına boyle bısey gelen var mı kızlar...........

kızlar yardım yok mu..................ilacı kullanmasam yumurta kendı kendıne catlarsa hamilelik olur mu acaba?sadece ara ara kasık bel ve bacak ağrılarım var bu ara .........karnım memiklerim şiş değil çok tuhaf bi durum

canım aynı durumdayız benım de sat 31 aralıktı.eskıden hep duzenlıydı korunmayı bırakalı berı asagıdakı gıbı oldu daha once de 37 gun sonra geldıler.

27 eylul 2011
(37 gün sonra)2 kasım
(30 gün sonra)1 aralık
(30 gün sonra31 aralık
bugün 40 gün oldu hala yok

bat zamanında bırkac gun gogus uclarında acı kasıkta agrı oldu sonra gectı.adet de olmadım.su an ole bı belırtı yok sadece belim cok ağrıyo bıcak batması gıbı.bırkac gun once ıdrar testı negatıftı.
benı haberdar et durumundan yarın test yapcam yıne

Konuyu okurken öyle şaşırdımki sanki beni takip etmişsin yaşadıklarımı yazmışsın hissine kapıldım:KK1:Bende en son 30 Aralıkta adet oldum ve dün doktora gittim alttan muayene etti bir şey yok dedi,ultrasondan muayene etti kis oluşmuş dedi ama zararsız adet olunca kendiliğinden gider dedi.Kan tahlili sonucumda 0.14 çıktı yani hamilelik yok.Ama benim doktorum seninkinden farklı olarak geç döllenme olabilir henüz kese oluşmamıştır belkide dedi ve herhangi bir ilaç vermedi bekleyelim dedi.Bence sende bekle canım ya da başka bir doktora daha git.

benimde bugun iş yerinde aklıma geldi başka bi dr gitmek içim rahat değill biraz daha beklemekte fayda var kızlar ......haberleşelim......herşeyin hayırlısı............

yaşadığının aynısını ben önceki ay yaşadım canm hatta 2. ayda geldi adetim olmadı yok adet doktora gittim hatta doktorlara hepsi farklı ilaç verdi
ben tabi hamileyim ama bu boktorlar anlamıyo beni diyorum herkese ilaçların hiçbirini bile almamıştım falan sen gibi geç döllenmedir dedim son olarak bir daha kan testi yaptırdım negatf ultrosonla baktı hoca solda2 sağda 1 kistin var dedi ondan olmamışım adet sonrasında soğan kürü yaptım civanperçemi içtim falan adet oldum akabinde sonra 12 gün geçti bidaha oldum bisürü hemde şimdi sıradaki beklenio gelecek gene Allahımız şifamızı verdin inş. güzel kardeşim bide bebek versin (amin)

Canım Rabbim zamanını bilir,eskiden bu kadar stres yapmıyorlarmış böyle kan tahlili ultrason falan yokmuş,adet geciktiği zaman öteki aya kadar bekliyorlarmış bu yüzden rahatlarmış.Biz öyle değilizki 1 gün geciksin kan testleri doktorlar felan stres yapıyoruz ve bu stresli ortamda hamile kalmamız zorlaşıyor.

kızlar bende en son 25 aralıkta adet oldum dün doktora gittim test negatif çıktı kanında enfeksiyon değeri yükselmiş o nedenle adet olamıyorsun dedi antibiyotik verdi bilmem doğrumudur içiyorum ilacı. adet söktürücü vermek istemedi hormon dengesi bozulmasın diye ama karnım çok şişti rahatsız ediyor.

haklısın cnm hersey ALLAHTAN az bişey acık renkte bisey geldi adet olucam heralde olsun ........olsunda calışmalara devam edelim:)

adet sokturucuyu içmedim cnm pazartesi verdi dr. bekledım olucaksa doğal olsun dıye haklıymışım yınede sen bilirsin

X