Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 3 yıllık deneyim sonuçları......

return

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2010
64
0
arkadaşlar ben yaklaşık 3 senedir formu takip ediyorum kimse bu şekilde gögüs büyümez diğe düşünmesin ben bu formda duyduğum hemen hemen herşeyi denedim hayıt küç, adaçayı rezene çayları çörek otu yağı rezene yağı mersin yağı şerbetçi otu kremi ayrıca gögüs büyütücü krem bunun sonucunda en son olrak ömer çoşkunun çemen tozu karışımını aldım bu işlemlerin sonucunda artık gögüs ölçüm 75 b sütyeni doldurur oldu 75 b sütyenin içi bomboşken şimdi doluyo:)şükür ben şuan halen toza devam ediyorum kısacası bu şekilde gögüsler büyüme yapıyo ama tabiki bi silikon dan beklenilen ölçülerde deil beni biraz da büyüse mutlu eder diyosanız vazgeçmeyin başladığımda 23 yaşındaydım şuan 26 oldum halen devam ediyorum bu konudan dolayı evlenmeyi bile erteleyen biri olarak ne kötü bi durum en ii anlıyanlardan biriyim

ben çok korkuyorum evlenmekten göğüslerim küçük die tmm belki evlenceğim insan bana belli etmez ama her erkek karısının dolgun ve güzel göğüslere sahp olmasını ister çemeni nasıl uyguladın cnm anlatır mısın??

canım zaten aldığında kullanma tarifini veriyolar ama genede ben anlatayım 1 su bardağı zeytin yağına 1 tatlı kaşığı karışımı atıp 3 gün güneşe bırakıp akşam yatmadan gögüslerine sürüp sarıp yatıyorum sabahta duş alıyorum zaten çok kötü kokuyo pastırma gibi bu sıcaklarda zor am adayanıyorum en azından evli olmayanlar kullanabilirler inşallah işe yarar sizede:)

inş tatlımda sende işe yarayan bu dimi .. koku falan artk düşünmicem çarem kalmadı (

canım tam olarak son kullandığım diğemem çünkü 15 gündür kullanıyorum yaptıklarımın hepsi az çok etkili oldu .ben bu gögüs olayını çok kafama takıyorum anladğım kadarıyla sende önemsiyosun bayanız ama diğerlerinden eksiğimiz ne çözemedim benim yeğenlerimin hepsi daha 7-8 sınıf öğrencileri 75 beden sütyeni sdoldurup taşırıyolar ben kendimden utanıyorum bu halimle en çokta evlilik konusunda takıntı haline geldi bu yöntemler işe yarasada gene biraz daha büyün diğe uğraşıyorum :)

bende aynı şekildeim nefret ediyorum olmayan göğüslerimden.sadece şerbetçi otunu denedim işe filan yaramadı.bişi yapmaya heveslensem bi okuyorum işe yaramadı.. çemen inşallah işe yarar ama kötü kokuyor diyorsun off..

vallahi bende bıktım artık ya en azından 75in içini doldursunlar.destekli takıyorum anca bişeye benziyo.Başka neler yaptın tam olarak yazabilir misin ? :

arkadaşlar bana soru sormuşsunuz yk cemeni 1 ayı geçkindir kullanıyorum sanki biraz işe yaradı ama çok kötü kokuyo eve sindi nerdeyse koku yatak felan kokuyo nerseyse ben çok şey denedim canım burda yazan herşeyi ama çaylrı hiç düzenli içmedim çünkü tatları çok kötü

arkadaşlar çemen tozunu kullanalı 2 ayı geçti sonuçları yazıyorum ben gözle görülür bi fark görmesemde gögüs ölcümü ölçtüğümde 82 den 86 ya çıkmış sütyenin içi artık doluyo ama sütyeni çıkardığımda yeterli dolgunluk göremiyorum çok kötü kokmasına rağmen sanıırm işe yaradı denemek isterseniz tavsiye ederim genellikle evli olmayan arkadaşlar için daha uygun bi yöntem çünkü çok kötü kokusu var pastırma gibi kokuyosunuz:)

82den 86 ya cıkmış olması guzel. ama kokusu cok agır olur cemenin. cup size da değişme var mı tatlım.

yok canım 75b kullanıyodum halen aynı sütyeni kullanıyorum sadece biraz daha içi dolu :)

ben çemen tozu kullandım yaklaşık 5 ay, tamam iyi hoş dolgunlaştı ama bıraktım kokusu tüm çamaşırlarıma sinmişti igrencti.. Ve noldu o dolgunluk gitti eskiye döndü..

Pes etmemek lazim,denemek lazim.1ay kullanip ise yaramadiysa atmak lazim diyil,en az 3ay kullanmak lazim tabii 1-2gun araliklarla.sonra sonucu beklemek lazim.INSALLAH her kez istedigi sonuca ulasir.hemde bunyeler farkli oldugu gibi etkileride farkli oluyo.sabreden dervis muradina ermis:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…