3 yaş kızımda iştah sorunu

Umutluvaka123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2018
113
58
26
Selam arkadaşlar gerçekten çok zor durumdayım artık kafayı yiyeceğim 3 yaşında bir kızım var ama doğduğundan belli beslenmesi sıkıntı 5 ay anne sütü aldı mamaları kolay içmedi neyse bu yaşa kadar bir şekilde geldik. Okadar iştahsızki 2 3 kaşıktan sonra ağzında tutar ne yapsamda yutturamam. Hiç bir şey yediremiyorum ve çok çabuk hastalanır. Buarada boyu 93 cm kilosu 12.5 kilo 1 senedir aynı hiç değişmedi. Doktora götürdüğümde kanında falan hiç bi sıkıntı görmüyo yediriceksin diyo ama imkansız. Macun vitamin damlaları falan kullanmıştım ama onlarda fayda etmedi.Bende eczaneye gittim anlattım ve bana balık yağını önerdi ismi ocean balık yağı 2 buçuk haftadır kullandım ama hiç bi faydası yok. Zayıflığı pek önemli değil yesin ama zayıf olsun yine ama yemiyo. Şimdi bu balık yağını kullanıp faydasını gören varmı ? Ben sabahları aç karnına kullanıyorum ek olarak imunol takviye ediciyide kullanıyorum.

Merhaba , benimde aynı yaşlarda yemek seçen zaman zaman beni çıldırtan bir kızım var. Kendimce sevdiği şeylere benzeterek yani sevdiği şeylere yararlı besinler ekleyerek yemek yapmaya başladım. (Vitaminler balık yağları zamanla iştah açabilir ama garantisi yok yinede fazla olmadıkça zararıda yok verin bence)
Köfteden başka birşey yemezdi nohut köftesi yaptım. Sadece pilav yerdi yemeklerin suyundan azar azar ekledim vitamin alsın diye ıspanak asla yemeğini yemez bende ıspanak püresinden erişte yapıp yedirdim ama gerçekten yorucu normal çocuklar gibi yiyen bir çocuk ütopik geliyor artık. Zamana bırakmalıyız bence eğer sağlıklıysa çocuğunuz eninde sonunda büyüyüp yemediklerini yiyecek özellikle kreşte sevgiler..

Çok teşekkür ederim gerçekten son zamanlarda çok strese girdim napıcağımı şaşırdım artık umarım bir an önce geçer bu süreç hepimiz için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…