3 TANE IDRAR TESTINDE 2.CI CIZGI COK SİLİK KANDA NEGATİF

busra_18

Guru
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2013
444
163
Merhaba Arkadaslar Yumun 9.cu Gunu Bugün 3 Tane Idrar Testi Yaptim 2. Cizgi cok silikte olsa cikti.. ama biraz önce kan verdim negatif cikti anlayamadim ben neden böyle oldu? Sayi olarak bakilmadi yanlız pozitif negatif seklinde bakildi.. daha oncede bu testten yaptığımda gebe degildim ve hic ikinci cizgi çıkmadı silik bile..

Ilk bastaki 9.cu gün 2.ci siradaki 10.cu gün en alttaki 11.ci gün bugunki testim oyle bir koyuluk olmadi ve en son yaptigim test cok az sonradan koyulasti ilkde hemen böyle cikmadi

Eklentiler

• IMG-20191222-WA0007.jpg
    IMG-20191222-WA0007.jpg
    36,7 KB · Görüntüleme: 518
Rabbim gönlüne göre versin canim hiç anlamıyorum kimyasal vs.belkide bi mucize olur.

Rabbim gönlüne göre versin canim hiç anlamıyorum kimyasal vs.belkide bi mucize olur.
Canim dün sabahki testim cok silikti.. aksam uzere 5 gibi bidaha yaptim testim koyulasmis inanamadim aksam 9 gibide erken gebelik testi yaptim.. 2 cizgi gayet belirgindi pozitif cikti.. bugün kan verdim beta 50 cikti hamileyim yani :) kanda 2 kez negatif cikti ama testlerim hep silikti.. cok şükür sonunda kandada cikti Rabbim isteyen hrrekeze nasip etsin

Canim dün sabahki testim cok silikti.. aksam uzere 5 gibi bidaha yaptim testim koyulasmis inanamadim aksam 9 gibide erken gebelik testi yaptim.. 2 cizgi gayet belirgindi pozitif cikti.. bugün kan verdim beta 50 cikti hamileyim yani :) kanda 2 kez negatif cikti ama testlerim hep silikti.. cok şükür sonunda kandada cikti Rabbim isteyen hrrekeze nasip etsin
Demkki erken davranmışsın 13.günde net cikiyo oda kanda.😍hayırlı olsun

Yumurtlamadan en erken 12 gün sonra bakmanız gerekiyor.
12-13. gün ideal..
Henüz çok erken 9 gün

Yumurtlamadan en erken 12 gün sonra bakmanız gerekiyor.
12-13. gün ideal..
Henüz çok erken 9 gün
Haklısın canim aslinsa ilk kani 8.ci günde baktirdim.. gece saat 12 giyi gectigi icin 9.cu gün olarak yorumladım.. 2.ci testi 10.cu gunde tekrarlattim yine negatifti ama idrar teetlerim hep silik ciikitordu dün saat aksam 5 gibi testim koyulasti bu sabahta 12.ci gun tkrsr kan verdim pozitif cikti cok şükür

Haklısın canim aslinsa ilk kani 8.ci günde baktirdim.. gece saat 12 giyi gectigi icin 9.cu gün olarak yorumladım.. 2.ci testi 10.cu gunde tekrarlattim yine negatifti ama idrar teetlerim hep silik ciikitordu dün saat aksam 5 gibi testim koyulasti bu sabahta 12.ci gun tkrsr kan verdim pozitif cikti cok şükür
Adetinizden kaç gün gecikmisti

Merhaba kızlar bende 7 ay önce doğum ettim bebeğim4aylıkken spiral taktırdım . Doğumdan sonra sürekli adet gördüm iki haftada bir ama şuan 1 aydır adet görmüyorum 6 ocakta adet oldum 23 ocaktada 2-3 gün leke tarzı bi kanamam oldu
Evde idrar testi yaptm ve çok silik çıktı ertesi gün tekrarladim yine silik hastaneye gittim ve sprelim kaymış :KK43: toplam 5-6 tane test yaptım (farklı markalardan ) gün geçtikte netleşti iki farklı hastaneye gittim kan tahlili yaptırdım kanda negatif eve geldim tekrar idrar testi yaptım net bi şekilde pozitif başına böyle birsey gelen varmi hamilemiyim degilmiyim

Baya eski bir gün ama belki hatırlarsınız:) idrarda belirginleştiği zaman adetinizde kaç gün geçmişti aynı zamanda kanda pozitifi ne zaman gördünüz

Benim adetim 2 gün geçti idrar silik kanda 4 buçuk gibi bişey

X