3 lü test sonucum 1/51

gulumse1988

Guru
Kayıtlı Üye
19 Mart 2013
128
51
Merhaba, 35 yaşındayım, 3 lü test sonucum 1:51 çıktı. Gen testi yaptırmak istemiyorum, benim gibi değeri bu aralıklarla çıkan mı aramızda?

Araştırdığım kadarıyla ikili üçlü ve dörtlü testin en az güvenirlik vereni üçlü test

İkili test yaptırmamıştım
Anladım, ikili test üçlü ve dörtlüye göre daha güvenilir olduğu için onu yaptırsaydınız keşke. Ama olan olmuş. Bu testin arkadaşın dediği gibi güvenilirlik oranı çok düşük. Umarım sağlıkla alırsınız bebeğinizi kucağınıza.

Aslında testlerin hiçbirini yaptırmayacaktım ama muayene sırasında doktor teklif edince peki dedim, o da böyle çıktı

Merhaba Uzun bir aradan sonra güncelleme vermek istedim, Ekim ayında Oğlumuzu kucağımıza aldık Maşallah herşey yolunda o yüzden çok mutluyuz, Hatta olması gerekenden bile biraz iri bir bebek 38 haftada 4 buçuk kiloyla dünyaya geldi, zor geçen 9 ayın ardından söylenen down sendrom, beyninde kist konusu, burnunun gömük olması, çilek kafa denilen trizomi18 hastalığı vs ile bize 9 ay boyunca dünyayı dar eden tüm doktorlara hakkım haram olsun, 9 ayım ağlayarak geçti, sezeryandan çıkıp kendime geldiğim anda bile ağlıyordum. Allah'a şükür Hiçbiri doğru çıkmadı, zor günleri geride bıraktık Umarım bundan sonrası içinde her şey çok güzel olur benim gibi üçlü test sonucu kötü çıkan ya da beyninde kist olduğu söylenen anne karnındaki bebeklerin sağlıkla dünyaya gelmeleri için dua edeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…