3 idrar testi

melek85melek85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2011
6
0
22 şubatta olmam gereken adeti olmadım ve farklı günlerde 3 tane idrar testi yaptım 3ü de kapı gibi negatif :KK50: ama ne adet belirtisi ne de hamilelik belirtisi var :KK50: 3ü de yanlış çıkmış olabilir mi acaba???eğer yanlışsa dava açacam o test firmalarına :KK1:

merhaba,bence kan testi yaptır hemen.halen regl olmadın bayağı geçmiş günün çünkü..belkide hamilesin yada değilsin yada başka bir rahatsızlıkta olabilir kan testi yaptır gebelik yoksada ilaç verir dr.

22 şubatta olmam gereken adeti olmadım ve farklı günlerde 3 tane idrar testi yaptım 3ü de kapı gibi negatif :KK50: ama ne adet belirtisi ne de hamilelik belirtisi var :KK50: 3ü de yanlış çıkmış olabilir mi acaba???eğer yanlışsa dava açacam o test firmalarına :KK1:

bir önceki adetin ne zmandı peki? genelde ileriye mi atar adet günlerin canım? baya da geçmiş günün ama idrar testlerinde olabiliyor yanılmalar....kesin çözüm kan testi..

olabilir ben erken gebelik testi yaptım o bile negatifti adetten 3 gün sonraki bile ucuk bi renkti belli belirsiz.

yanlış olabilir belki evet ama adet günü üzerinden çok geçmiş yani belli belirsiz çıkabilirdi en azından 3nünde yanlış cevap vereceğini sanmıyorum bence çok beklemeden bi dra gitsen daha iyi olur stres yaptıkça gecikebilir.

X