Güneş Kremleri 3 günlük tatilde nasıl bronzlaşılır ?

Güneş kremleri, bronzlaşma

mormelodi

O benim dünyam...
Kayıtlı Üye
5 Mart 2014
2.089
1.177
3 günlük bir tatile gideceğim kısmetse,beyaz tenliyim,garnier bi ürün çıkarmıs dry mist deodorant gibi 50 faktör aldık eşimde beyaz tenli,ben de kakao yağı aldım ayrıca,birlikte kullanabilir miyim?.. bu kısa zamanda en verimli nasıl bronzlaşırım??:KK53:

3 günlük bir tatile gideceğim kısmetse,beyaz tenliyim,garnier bi ürün çıkarmıs dry mist deodorant gibi 50 faktör aldık eşimde beyaz tenli,ben de kakao yağı aldım ayrıca,birlikte kullanabilir miyim?.. bu kısa zamanda en verimli nasıl bronzlaşırım??:KK53:
dry mist nasıl çok bakamadım özelliklerine ama aklımda bir ürün var bronzlaşmak için.
$garnier_ambre_solaire_bronzlastirici_sprey_yag_spf6_12069_1.jpg
Garnier Ambre Solaire Bronzlaştırıcı Sprey Yağ SPF 6​

Bence 3 gün kısa bi zaman değil zaten bronzlaştırıcı yağları 3 günden fazla kullanmak sakıncalı...güneşe biraz teninizi alıştırmanız gerekiyor sanırım ürünlerin arkasında " güneşe ilk çıktığınız günlerde kullanmanız önerilmez" gibi şeyler yazıyor. biraz güneşte durduktan sonra bronzlaştırıcı yağınızı sürün en fazla yarım saat kalın görünürde bir şey yok biraz daha durayım demeyin:KK52: arkasından hemen güneş koruyucuyu sürün. duştan sonra da bebe yağı sürün. eğer fazla kalıp çok kızarırsanız bebe yağı sizi hem rahatlatır hemde soyulmanızı önler uğraşlarınız boşa gitmez :)

X