Bebek Beslenmesi 3 günlük bebeğim sol göğsümü emmiyor lütfen yardım!!!!

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

zencefil16

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2012
291
153
arkadaşlar 3 günlük bebeğim sol göğsümü emmiyor bağırmaya başlıyo ama diğerini emiyo. her şekli denedim diiğeriymiş gibi tersten bile emzirmeye çalıştım almıyo. bi iki çekiyo bırakıyo. neden olabilir ne yapabilirim lütfen bi akıl verin. göğsüm şişti pompayla çekmeye çalışıyorum ama çok zor oluyo yardım edin lütfen

arkadaşlar 3 günlük bebeğim sol göğsümü emmiyor bağırmaya başlıyo ama diğerini emiyo. her şekli denedim diiğeriymiş gibi tersten bile emzirmeye çalıştım almıyo. bi iki çekiyo bırakıyo. neden olabilir ne yapabilirim lütfen bi akıl verin. göğsüm şişti pompayla çekmeye çalışıyorum ama çok zor oluyo yardım edin lütfen

Canim, benim kızımda ilk zamanlar heriki gogusden emiyordu sonra sadece sag göğsümden emdi. Ben bu sekilde tek göğüsler tam 7 ay emzirdim ve emzirmeyede devam ediyorum. Bı süre sonra emmedigi göğsüm kuculdu gitti zaten. Naptiysam ne denediysem olmadı açıkcası tek gogusde yetti. Doktora söyledim, kızımın kilosu cok iyiydi faZla üzerinde durmadık açıkcası.:KK3:

Canim, benim kızımda ilk zamanlar heriki gogusden emiyordu sonra sadece sag göğsümden emdi. Ben bu sekilde tek göğüsler tam 7 ay emzirdim ve emzirmeyede devam ediyorum. Bı süre sonra emmedigi göğsüm kuculdu gitti zaten. Naptiysam ne denediysem olmadı açıkcası tek gogusde yetti. Doktora söyledim, kızımın kilosu cok iyiydi faZla üzerinde durmadık açıkcası.:KK3:

cvbın için teşekkür ederim ama bebeğim sarılık da oldu emzirmem çok önemli o da bi göğsümü almadıkça çok üzülüyorum. zaten ağrılarım da devam ediyo. inşaallah bi çözüm bulurum çünkü göğsüm de tam boşalmıyo ve çok ağrıyo

cvbın için teşekkür ederim ama bebeğim sarılık da oldu emzirmem çok önemli o da bi göğsümü almadıkça çok üzülüyorum. zaten ağrılarım da devam ediyo. inşaallah bi çözüm bulurum çünkü göğsüm de tam boşalmıyo ve çok ağrıyo

Üzülme canım, emin ol tek gogusde yetiyor bebislere. Sarılık icinde cok üzüldüm, umarım çabucak anlatır. Doktorunuzala konus, eminim mantıklı bi nedeni vardır tek göğüsü emmesinin. Fazla kafanda takma sütun azalmasın. Daha 3 gunluk annesin. Saglicakla buyutursun inşallah, merak etme göz açıp kapayincaya kadar buyuyorlar:KK16:

benim kızımda sol göğsümü kesinlikle almıyordu ağlıyordu hep, ama aldırmadım ağlamasına inatla emzirdim oda bir süre sonra alıştı 5 aylık olduk çok şükür şimdi ikisinide güzelce emiyor pes etme inatla emzir alışacak tek göğüsten emzirmeye alışmasın bence hem diğerinde süt kesilir hem emzirme dönemi bitincede iki göğüsün arasında büyüklük farkı olabilir birde şuan küçük tek göğüsle doyuyor olabilir ama büyüdükçe süt ihtiyaçlarıda artıyor tabii.. bir süre sonra tek göğsündeki süt bebeğine yetmeyebilir

benim kızım da bir haftalıkken sol göğsümü almadı.zaten emmeyince göğsüm sertleşti.bende de ateş yaptı.süt pompasıyla sağdım.kısa aralarla 1.5 saat kesintisiz sağdım.çünkü sütüm tam gelemiyordu.pelte gibi olmuştu.herhalde o yüzden emmedi.göğsüme masaj yaptım,yine sağdım.bir gün boyunca uğraştım.şimdi çok şükür ikisini de emiyor.

X