3 gündür tık yok:((

ceko

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2007
449
3
ya kızlar ege 3 gündür kaka yapmıyor:KK43:ıkınmıyorda huzursuzluğuda yok ama kaka yapmıyor zeytinyağı faln içirdim bana mısın demedi.neden olur ne yapmalıyım?

canımnormal rahatsızlığı yoksa bi şey yapma benım kı hep 3 gune bir yapıyr doktor 5 güne kadar normal dedi

inşallah yapar aymucum acaba aç mı diyorum ama dr.umuz onun alakası yok demişti 1.ay bakılır kaka sıklığına ama u aylarda açlık tokluk ölçüsü değil demişti ama ben takıyorum haliyle kafaya...

yoyo bişi yoktur takma aklına sen bayramda bizimki de 3 gün yapmadı amanın 3.günü de geçtik nerde bu kızın kakası derken 4.gün yaptı canını sıkma arada oluyo galiba:)

saolun biraz olsun rahatladım sanki benim bağırsaklarım dolu o yapmadıkça :))

cnm z.yağı fitili yapabilirsin kayısı suyuda içirebilirsin.sütlügayfenin dediği gibi karnına masaj yap cnm onunda faydası oluyor,bu arada rezene içiriyor msn?kızım hergün içiyor,günlük 100 ml ye kadar verebilirsin

evt rezene veriyorum ben biberon kullanmıyorum kaşıkla veriyorum onun için ne kadar veriyorum bilmiyorum ama bu akşam ölçüp yapayım.

cnm bi parça gazete kağıdını kıvırıp fitil gibi yapıyosun ufak parça.ucunu z.yağına batırıp miniğinin poposuna koyuyorsun.istersen altı açık istersen altı kapalı bekleyebilirsin.kaka yapınca gazete kağıdını otomatik atıyo.biz elvin'e daha önceleri yapamadığında hep böle yaptık hemen yada kısa bir süre sonra yapıyordu cnm

komik bir soru olacak ama o heralde ıkırken içeri kaçmıyordur demi:))))

X