3 gün kaldı ama!!!!

kuzu_m

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2008
46
0
kızlar 3 günüm kaldı bu ay çok umutluyum gögüslerim iki haftadır çok hassas çok az kramp şeklinde kasık ağrım var 2-3 akşamdır aşırı terliyorum ama lekelenmem olmadı hamile olan arkadaşlar siz görmüşmüydünüz ne kadar zaman sonra olduğu hakkında bilgi istiyorum

Canım benim lekelenmem adetime 9 gün kala olmuştu. Ama tabiki başta ne olduğunu anlamaıştım. Sonra da reglim gecikince test yaptık ve bebiş yerleşme kanamasıymış anladım. Ama her kişide farklı olmakla birlikte yerleşme kanaması olacak diye de bir durum yok.... İnşallah hamişsindir....

inşallah kan tahlili yaptırmak geçiyor aklımdan ama şurda 3 gün var boşuna umutlarım kırılmasın istiyorum 3 gün sonra geçikirse kesin hamileyimdir çünkü düzenlidir adetlerim inşallah arkadaşm hayırlısıyla hamişimdir bende:sm_cool:

inşallah hamşlesinizdir. bende sabırsızlanıyorum. şu idrar teslerinden en az 5 tane yaptım. hepsi hergün biraz daha koyulaşacak şekilde ama silikti. şimdi resimlerden gördüğüm kadarıyla hamileyim ama biraz şoktayım!!!!!!!!!!!!!!! genede akşam bir tane daha denicem .oooffffff eve gitmek için sabırsızlanıyorum!!!!

benimde 3 gunum var adetime ama bu ay farklı hissediyorum kendimi .. ve ilk denememiz yani o kadarda şanslımıyım acaba :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…