3 gün gecikme idrar testi negatif

guler162224

Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2024
136
168
27
Merhabalar normalde adetim hiç gecikmez takvimdeki gibi günün gününe olurum ama bugün gecikmenin 3 günü test yaptım hem erken hem kaset ikisi de negatif hafif bel ağrısı var ne yapmalıyım ?

Benimde 7 gün gecikmede var mı yok mu bende anlamıyorum dün kanda negatif çıktı bugün idrar böyle

Eklentiler

• IMG_0003.jpeg
    IMG_0003.jpeg
    109,3 KB · Görüntüleme: 115
Kızlar merhaba, bende günü gününe olurum benimde adetim bugün 5 gün gecikti. 2 tane test yaptım birini 1. Gün diğerini 2. Gün tek çizgi çıktı ama hala olmadım olacak gibi bir belirtim yok. Hamilelik belirtisimi bilmiyorum ama sadece geçtiğimiz 2 gün geçmeyen bir baş ağrım vardı birde sümüksü tarzda şeffaf bir akıntı onun dışında hiç bir belirtim yok ne adet için ne de gebelik için gecikmiş olması kafamı karıştırıyor hiç böyle olmamıştı araya hafta sonu girdiği için testi tekrarlayamadım kande veremedim

Eklentiler

• IMG_1618.jpeg
    IMG_1618.jpeg
    99,3 KB · Görüntüleme: 103
Kızlar merhaba, bende günü gününe olurum benimde adetim bugün 5 gün gecikti. 2 tane test yaptım birini 1. Gün diğerini 2. Gün tek çizgi çıktı ama hala olmadım olacak gibi bir belirtim yok. Hamilelik belirtisimi bilmiyorum ama sadece geçtiğimiz 2 gün geçmeyen bir baş ağrım vardı birde sümüksü tarzda şeffaf bir akıntı onun dışında hiç bir belirtim yok ne adet için ne de gebelik için gecikmiş olması kafamı karıştırıyor hiç böyle olmamıştı araya hafta sonu girdiği için testi tekrarlayamadım kande veremedim
5 gün gecikmeye kanda çıkar mı bilemedim ki en iyisi kan vermek bende iki gün daha bekleyip kan vericem

Merhabalar benimde bugün 4 üncü gün gecikmem var kaset test yaptım negatif sabah sağlık ocağında kan verdim sonuçları yarın bekliyorum

Doktor bna ogleden sonra cikar dedi ben izmitteyim cikti da ondan dedim e nabiza da düştü aksam uzeri merak ettim sonucunuzu

X