3. Gun embriyosu

saziyeozer

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2024
17
3
27
Kizlar merhabalar öncelikle bu yolda beraber yürüdüğüm canim kizlar hepimizin duasi kabul olsun:)

3 agustos cumartesi yumurta toplama islemim oldu ve bugun (6 agustos) ucuncu gun transferi oldum daha ilk denemem tecrubesizim bu durumu yaşayanlarin bilgilerine ihtiyacım var belirtileriniz oldumu ne zaman oldu kacinci gunde basladi belirtileriniz

Kizlar merhabalar öncelikle bu yolda beraber yürüdüğüm canim kizlar hepimizin duasi kabul olsun:)

3 agustos cumartesi yumurta toplama islemim oldu ve bugun (6 agustos) ucuncu gun transferi oldum daha ilk denemem tecrubesizim bu durumu yaşayanlarin bilgilerine ihtiyacım var belirtileriniz oldumu ne zaman oldu kacinci gunde basladi belirtileriniz
Merhaba,öncelikle hayırlısı olsun inşallah güzel haber alırsınız🙏 ben de 3. Gün dondurulmuş embriyo transferi oldum 19 Nisan'da. Çok şükür ilk seferde tuttu şuan 17+1 im. Siza naçizane tavsiyem hiçbir belirti aramayın ve kendinizi dinlemeyin. Ve test gününüzden önce test yapmayın. Biliyorum beklemesi çok zor ama sayılı gün sonuçta. Forumda çokça bilgi kirliliği var. 3. Gün embriyosu zaten 5-6 günde anca tutulmuş oluyor. Bazıları daha bile geç olabiliyor. Hcg bin yükselip kanda ve idrarda net olarak gözükebilmesi 10. Günü buluyor. Ve bu süreçte çokça hormon kullanıldığı için çoğu insan gebelik belirtisi zannediyor. Benim gebelik belirtilerim 6. Hafta itibariyle başlamıştı. Yani öyle transferden birkaç gün sonra yok belim ağrıdı,yok midem bulandı vs..öyle bir şey yok 😊 ben de burada yorumlara bakıp kendimde hep bu belirtileri aradım ve hiçbiri yoktu. Bu yüzden moralim bozuluyordu,umutsuzdum. Hatta sonuç günü pozitif olduğuna inanamadım,tekrar tekrar sordum hem de 1200 beta ile öğrenmiş olduğum halde 😁bu süreçte moralinizi yüksek tutmaya ve sağlıklı beslenmeye çalışın. şansınız bol olsun,inşallah tek seferde siz de benim gibi güzel haberi alırsınız🙏

X