3.gün embriyosu transfer olanlar bu başlıkta buluşalım

appleseed06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2023
43
30
Kızlar merhaba çarşamba günü 3. Gün embriyosu transferi oldum erken gebelik testin de kaçıncı gün kendini belli eder yardım eder misiniz ?

Kızlar merhaba çarşamba günü 3. Gün embriyosu transferi oldum erken gebelik testin de kaçıncı gün kendini belli eder yardım eder misiniz ?
Ben de 3. Gün transfer oldum ama 12. Gün yani doktorumun dediği gün kan testi yaptırdım. 567 çıktı beta hcg ama tek gebelik. Testten bir gün önce de idrar testi yaptırdım en ucuzundan sırf merakımdan . O da çift çizgi çıkmıştı

Merhabalar belirtileriniz var mıydı nasıl geçti 12 gün acaba yattınız mı

Transfer günü ve sonraki gün sırt üstü yattım sadece. Tuvalete ve yemeğe kalktım. Sonraki 4 gün gezindim hafif. Eğilmedim asla . Kasılmadım ıkınmadım. Eşim yaptı yemekleri . Tabakları bile tek tek götürdüm ben. Doğrudur demiyorum ama ben bu şekilde yaptım. İşten ayrıldığım için kedimi zorlamama gerek yoktu . İlaçları saati saaatine aldım . Kasıklarımda bıçak batması oluyordu . Göğüslerim çok şişti .

Bu arada bu süreçte iki kez ağlama krizi yaşadım bazı olaylardan dolayı. Kaybettim diye çok korkmuştum ama şükür olmadı. Bide ben normaldede sağlıklı beslenen biriyim bu dönemdede öyle yaptım. Asitli baharatlı fast food tarzı herşeyden uzak durdum. Susamlı gıdalar ceviz kayısı bakliyat sebze et o tarz beslendim hep . İçim rahat etsin diye kendimce birşeyler yaptım böyle yapılmalı demiyorum yani

Çok teşekkür ederim bilgileriniz için. Ben çok dikkatli değilim eğilip kalkıyorum sadece yükseğe uzanmıyorum bide ağır kaldırmıyorum. Yeme içmede günlük hayatımdaki gibi devam ediyorum. Nasipte varsa her türlü olacaktır Hakkımızda hayırlısı olsu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…