3. Gün Embriyosu 12. Gün kan testi

DirektorGuzel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2020
35
6
30
Herkese merhaba, bugün transferin 12. Günü değerim 41.78 çıktı. Sizce çok mu düşük nasıl? Bu durumda olup sonradan yükselenler oldu mu ünitlenmeye ihtiyacım var 🥲 3 aşılama sonrası bu ilk tüp bebek deneyimimiz🙏

Eklentiler

• IMG-20240715-WA0002.jpg
    IMG-20240715-WA0002.jpg
    105,9 KB · Görüntüleme: 101
Seni elikada da gördüm🥰 önemli olan iki günde iki katine çıkması burada 13 ile gebeliğini öğrendiği arkadaşlarda oldu tebrik ederim sağlıkla gelsin miniğin güzel düşün güzel şeyler olsun 😇🫂

Ay evet oraya da yazdım nerden cevap gelirse 🙈 burdaki hesabımı unutmuşum bile sırf bunu sormak için yeniden açtım hesabı 😅 inşallah gelsin sağlıkla çok çok teşekkür ederim güzel düşünüyorum 🥰🙏🙏🙏

Doktoruna ilk danış canım 3. Gün old. İçin böyle çıkabilir. büyük ihtimal 2 gün sonra kan testini yap diyecek 2 katına artarsa korkma hiç hayırlısı olsun sağlıkla kolaylıkla ilerlesin canım

Herkese merhaba, bugün transferin 12. Günü değerim 41.78 çıktı. Sizce çok mu düşük nasıl? Bu durumda olup sonradan yükselenler oldu mu ünitlenmeye ihtiyacım var 🥲 3 aşılama sonrası bu ilk tüp bebek deneyimimiz🙏
Canım önemli olan yükselmesi. Düşük yüksek çok önemli değil. Ben 12. Gün 131le öğrenmiştim. Ama önemli olan yükselmesi. 200 olup yükselmeyen de var. Moralini yüksek tut. Ben her gün idrar testi yapıp, koyulaşmayı takip etmiştim. Yoksa kan testini beklemek insanı çok kaygılandırıyor.

Eklentiler

• IMG_20240422_070712.jpg
    IMG_20240422_070712.jpg
    60,2 KB · Görüntüleme: 77
Canım önemli olan yükselmesi. Düşük yüksek çok önemli değil. Ben 12. Gün 131le öğrenmiştim. Ama önemli olan yükselmesi. 200 olup yükselmeyen de var. Moralini yüksek tut. Ben her gün idrar testi yapıp, koyulaşmayı takip etmiştim. Yoksa kan testini beklemek insanı çok kaygılandırıyor.
Bende öyle yapmayı düşünüyorum bende bugün yaptım kanda öğrendikten sonra 2. Çizgi silik çıktı ama çıktı yarın da yapacağım çarşambaya 2 gün var zaten bakalım inşallah sıkı sıkı tutunur miniğim 🥲 çok teşekkür ederim 🙏

Hanımlar idrarda gebelik testiyle takip edeyim dedim kan verene kadar dün ve bugün bu şekilde bakabilir misiniz

Eklentiler

• 20240716_180149.jpg
    20240716_180149.jpg
    61,5 KB · Görüntüleme: 60
Maşallah hayırlı olsun benimde bugün transferimin 3. Günü dua edin inşallah benim bebeğimde tutunur☺️ bu 5.denemem😔

X