3.gün embriyo transferi 8. Gün negatif

Hpnz

Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2023
446
411
33
Arkadaşlar merhaba. 3. Gün dondurulmuş transfer oldm 15 haziranda. 8.gün erken gebelik testi yaptım ve negatif çıktı. Ardından kan verdim 0,2 çıktı. Tutmadı diye günlük yaşantıma dikkat etmedm ve devam ettim. Bugün transfer sonrası 9. Gün kasık ve bel ağrılarım hala var ve göğüs hassasiyetim arttı. Progestan göğüs hassasiyeti yapıyor mu? Ve 8. Günden sonra kanda negatif çıkıp pozitife dönme durumu olabilir mi ?

Merhaba evet Protestan göğüs hassasiyeti yapar
Progestan kullanmayı bırakmadığınız sürece adet olmayabilirsiniz
Gebelik yoksa da ilacı bırakınca 1 hafta içinde adet olursunuz
3. Gün embriyosu için 10/11. Günlerde kan vermek daha mantıklı görünüyor
Eğer geç tutunma olduysa 10. Gün 5-6 gibi bi beta değeriyle öğreniyorlar genelde
O yüzden emin olamadım ama gebelik bu kadar erken dönemde belirti vermiyor
Hissettiğiniz belirtiler ilaçların yan etkilerdir ya da adetinizle ilgilidir
Yine de 10. Günde tekrarlamakta fayda var

Çok teşekkürler cevap için. Bencede ilaç etkisi ama içim içimi yiyor. Doktor 8. Gün çok erken bsy demek için 12. Gün kan ver dedi ama ben erken gebelik testinde negatif görünce kan da verip 0,2 yi görünce bayağı bi ümidimi kestim. Normal hayatıma devam ettim. Ve 1 yaşında bebeğim olduğu için onu kaldırdım indirdim defalarca. Üzerne bugün düştüm. Bilemiyorum

Beni yanlış anlamayın çok merak ettiğim çocuğunuz daha çok küçükmüş neden ikinciyi düşündünüz yaşınız mı ileri sadece merak ettim bende tüp bebek annesi olmaya çalışıyorum çok zor bi süreç o yüzden merak ettim

28 yaşında ilk transferimi gerçekleştirdim. çift embriyo konuldu ve bir tanesi tuttu. İkiz olsun çok istiyordum. Bebeğimi sağlıkla kucağıma aldım darısı sizin başınıza inşallah ikiz olmazsa bir daha yapmam tek çocukta kalırım mantığındaydım ama eşim ikinciyi de çok istedi. Bende şansımı denedm. Şuan hamile bile kalsam aralarında 2 yaş olmuş olacak. Zor oluyor yaş aralığı az olunca ama bir o kadar da avantajları var. O yüzden aradan zaman geçmeden denemek istedik. Şuan 30 yaşındayım

Anladım rabbim hayırlısını nasip etsin ben de 27 yaşındayım 3 transferimde çift embriyo negatif oldu 4. İçin toparlamaya çalışıyorum size de ikinciyi tez vakitte nasip etsin inşallah

Anladım rabbim hayırlısını nasip etsin ben de 27 yaşındayım 3 transferimde çift embriyo negatif oldu 4. İçin toparlamaya çalışıyorum size de ikinciyi tez vakitte nasip etsin inşallah
Teşekkür ederim çok sağ olun. Her şeyden önce hayırlısıysa olsun tutunmadı bu sefer bana sanırım 8. Gün kan testi 0,2 den yükselir mi bilemiyorum. İlk gebeliğimde direk 10. Gün test vermiştim 161 çıkmıştı betam. Canım yine çift embriyo dene hatta yasak olmasına rağmen bazı hastanelerde 3 te konulabiliyormuş. Eğer kalitesi iyi değilse 3, iyiyse 2 transfer yaptır yine. Transfer olduğun an 5 gün ananas ye sonra bırak. Onun haricinde havuç, kabak çekirdeği, dut kurusu, ceviz, incir kurusu, hergün haşlanmış yumurta ve tavuk ye. Özellikle ananas tutunmada etkili. İnşallah bu sefer senin için bu süreç son olur, inşallah sıkıca tutunur sana bebeğin. Tüp bebek süreci çok yıpratıcı ve zor ama inan bana kucağına aldığın zaman bunların hepsini unutacaksın sadece zaman ve sabır

Sonucunz belli mi acaba suan aynı durumdayım 3.gün doldurulmuş embriyo kan 0.2 8.günde

Sonucunz belli mi acaba suan aynı durumdayım 3.gün doldurulmuş embriyo kan 0.2 8.günde
Evet 11. Gün kan verdim yine 0,2 çıktı doktorum ilaçları bırakabilirsin dedi regl olmayı bekliyorum malesef negatif sonuçlandı. Umarım sizinki pozitife döner, geç tutunma vardır umarım. Bu platformda birinin öyle olmuş. 12. Gün betası 15 çıkmış şuan hamile yavaş ilerliyormuş

Ben 3. gun emriyosu ile 8.gun kan verdim ve 0. Doktor hala ilaclara 11. Gune kadar devam etmemi istedi ve tekrar kan vermemi. Ama acikcasi ben de negatif olarak artik kabul ettim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…