3. Çocuk isteyen veya düşünenler var mı?

Maddi imkanınız var ise
Hani öylesine bakacaginiz değil de herseyine yetisebileceginiz bı durumda iseniz olsun üçüncü lütfen

Büyük bu yıl anaokuluna başladı. Bebek de şubatta doğdu. Büyük zaten kardeş istiyordu o yüzden çok kıskançlık sorunumuz olmuyor. Ama zor tabi iki çocuk.

Bence de akışına bırakmak bizler için daha doğru, bu yolda daha önceden uğraşan emek harcayan kişiler daha biliyor evlat sahibi olmanın kıymetini, bence doğru yoldasın, sağlıkla gelsin kardeşleri

3. Bebeğime hamileyim herkesle dalga geçerken gebe kalmışım şuan herkes benle kafa buluyor öğrendim ilk 2 ay çok ağladım, bebeğim 15 aylıktı ve doğduğunda tam 2 yıl olcak arası eşim harici yardımcı olacak kimse de yok hem hamilelik hem sürekli hasta ve huysuz bir bebe kucaktan inmiyor uyumuyor,tükendiğimi hissediyorum artık sadece doğum olsun diye bekliyorum evet zor olucak ama kısmetimiz böyle imiş yada çok dalga geçtiğim için,hazırlık temizlik hiç bi şeye takatim kalmıyor,doğursam da enerji depolasam diyorum en azından 3 yaşında iken olsa idi diyorum

Hayırlısı böyleymiş İnşaAllah hiç zorlanmadan büyütürsünüz, rabbim hayırlı eylesin

Ben de 3.çocuğu isteyenlerdenim. Araları 1.5 yaş olan iki dünya güzeli kızım var küçüğü 6 yaşında. Ard arda olması başta çok zorladı ama şuanda çok rahatım birbirine can yoldaşı oldular. Sağlıklı olması en büyük önceliğimiz ama gönlümden elbette birde erkek annesi olmak geçiyor oğullarım olsaydı da tam tersi kız olmasını çok isterdim. Maalesef 3.bebeğimi kaybettim doktor onayı ile bu ay tekrar denemek istiyorum ama aynı şeyleri yaşamaktan da çok korkuyorum. Allah başta olmayana nasip etsin evlat duygusunu tattırsın. Sizin de gönlünüze göre olsun sağlıcakla.

Merhabalar bende sizinle aynı konuyu bu sitede başka bir başlıkla konu olarak açmıştım çok güzel denk geldi bende sizle aynı kararsızlığı yaşıyorum çünkü benim 4 ve 2 yaşlarımda bir oğlum bir kızım var kazara olmadı her ikiside isteyerek oldu şükürler olsun rabbimde nasip etti. İkisi arasındaki yaş farkının olmasının avantajları bence:
-Kızım tam olarak kıskançlık duygusu ne öğrenemeden kardeşi oldu,
-kavga etmedikleri zamanlarda birbirlerine harika birer oyun arkadaşı oldular,
-bir bebekle ilgilenirken ikinci bir bebek geldi evimize ve birlikte büyüdüler ikinci aradan çıktı
Dezavantajı ise ikisi de çok küçük olduğu için çok yorucu ve yıpratıcı oluyor benim için zaman zaman.
Ben de bu ara 3. Çocuk düşüncesi içindeyim yine aralarını çok açmak istemiyorum yaşım 32 eşimde bende kalabalık bir aile olmak istiyoruz evet zor ama bir zaman sonra herkes çocuklarıyla oturup kalkmaya onlarla vakit geçirmeye başlıyor bence annelik dünyanın en güzel şeyi Allah isteyen herkese nasip etsin.
Ben yapabileceğinize inanıyorum. Ayrıca sizin yerinizde olsam 2.çocuğu 6 yıl beklemiş olsam 3.de vakit kaybetmem sonra zaman kaybettim diye üzülmeyin derim Her şey gönlünüzce olsun

Benim de iki bebeğimin arası 2 yastı, Allah dağına göre kâr veriyor bebeğin uslu olur tahminimce, bence son haftaların zor olsa da bol bol video resim çek, iyi tarafından bakmaya çalış, yerinde olmak isteyen veya şikayet ettiğin durum kimilerinin hayali, sağlıklı doğumlar diliyorum

Çok teşekkür ederim, hakkımızda en hayırlısı ne ise o olsun inşaAllah

Çok teşekkür ederim cevabınız iÇin ama olsun mı olmasın mı diye düşünürken meğer rabbim nasip etmiş. Sizin de gönlünüze göre versin rabbim inşaAllah

Canim bende düşünüyorum 6 yıldır olmadı bakalım bu ay inofolic combi ve ovulasyon testi kullanıyorum

Yaaa bak bunu görmek güzel bende de işe yarar inşallah bugün başladım teste destek olalim birbirimize inşallah seninde hayırlı olsun sağlıkla gelsin insallalh
Tabii seve seve
Ne istersen sorabilirsin bana canım elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…