3 .bebegi isteyipte hamile kalamayan varmı içinizde yazarsanız sevinirr

J

Juliet

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi Juliet
bebegi isteyipte olmayan sonradan varmı yardım edermisinizkafamçokkarıştı

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi Juliet
hee valla canım yaa burda bi bebeğim olsun deyipte uanıp tutuşan insanlar varken bu azcık bana tuhaf geldi doğrusu :bbo: tabi allah gönlüne göre versin.allah inşallah 3 bebeğini en kısa zamanda verir :1rolleyes:

• Konu Sahibi Juliet
lütfen yanlış anlamayın beni sadece sonradan bebek sahibi olamayanlar varmıdır benim gibi diye açtım ben konuyu yok amacım kimseyi kırmak üzmek deil kusura bakmayın

• Konu Sahibi Juliet
Arkadaşlar ayşe seda kötü birşey dememişkiiii hemen neden üstünüze alınıyorsunuz anlamadım yanii
bende 3 ncüyü düşünüyuorum ve çok ara verdiğim için hemen hamile kalabilecemmi diye merak ediyorummmm
burda birinciyi istiyen kişi nasıl topik açabiliyorsa bencee 3 ncüyü istiyende açabilirrrr

• Konu Sahibi Juliet

eewet sen benim ne demek istedigimi gayet net anlamışın cnm saolasın ben 14 yıllık evliyim 2 kızım var küçük kızm 8 yasında ben ve eşim bir bebek daha istiyoruz :1hug yüzden açtım bu konuyu yani isteyipte olmayan varmı dieea.s.

• Konu Sahibi Juliet
Canim benim bir oğlum var 4 yaşinda 10 aydir ikinciyi istiyoruz fakat olmuyo herşey nasip işi inşallah senin üçüncü benimde ikinci bebeklerimiz olur

• Konu Sahibi Juliet
ayşe seda canım sana özel mesaj çekmek istedimm canım ama çekemiyorummmm
arkadaş listendekiler çekiyor herhalde canımmm
inşallah burayı okursun canımm sana yazacaklarım var

• Konu Sahibi Juliet
lütfen yanlış anlamayın beni sadece sonradan bebek sahibi olamayanlar varmıdır benim gibi diye açtım ben konuyu yok amacım kimseyi kırmak üzmek deil kusura bakmayın

canım benim bizi yanlış anlama lütfen.uzun süren korunmalarda bebek biraz geç olabiliyo malesef.ama 2 tane olduğuna göre bi probleminiz yok gibi,en kısa zamanda olur inşallah.ama yinede hormon tahlillerini ihmal etmeyin yaptırın.çünkü hormonlarımız her ay farklı olabiliyo bununda etkisi olabilir....

:enbuyukkk:hep destek tam destekk..durun kıslar şu ikinciyi doğurayım geliyom aranıza benide alırsınız artıkk:içelim:

denedinde olmuyormu yoksa daha başlamadınmı?
inşallah 3. cü bebeğinide kucağına alırsın inşallah...

insallah olur canim benim hicc bebisim yok ama olursa bende dort tane dusunuyorum tabiki sagliklik sihhatli ve hayirlisini istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…