Aile Planlaması 3 aylık korunma iğnesi vuruldum. Lütfen yardımcı olun

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

cayli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2012
43
7
Merhaba kızlar subat ayında aylık korunma iğnesi vuruldum. Mayıs 2. Dozu vuruldu ve 2. Dozu vurulmadan 10gün önceden beri adetim de ediyor geçen ay 1-2 gün kesilip tekrar kahverengi lekelere oluyordu son 1 aydır hiç kesilmesine bazen kahverengi genelde kırmızı lekelere oluyor bazen çoğalıyor. Son 20 gündür hiç kesilmesi devam ediyor. Şişkinlik ve ağrı yapıyor. Hemşire lekelenme olur demişti ama o alman bu kadar değil di? Kullananlardan rica ediyorum normal mi bu durum bu kadar çok gelmesi ne yapmam gerek

Iki yila yakin hem aylik hem 3 aylik olanini vuruldum bir cok yan etkisi var bende bas agrisi kilo artisi yuzde sivilcelenme adet duzensizligi siskinlik yapti En son canima tak etti biraktim 6 aylik hamile gibiydi karnim spirail taktirdim 6 Ay oluyor cok memnunum

Arkadaşlar nacizane tavsiyem boyle şeylerden uzak durun neden vücudunuza böyle eziyet ediyorsunuz vücudunuza dışardan giren herşey hormonlarınızi, sağlığınızı bozar. Ondan sonra çeşit çeşit kadın hastalıkları çıkıyor , bırakın eşiniz korunsun prezervatifle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…