Aile Planlaması 3 aylık korunma iğnesi vuruldum. Lütfen yardımcı olun

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

cayli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2012
43
7
Merhaba kızlar subat ayında aylık korunma iğnesi vuruldum. Mayıs 2. Dozu vuruldu ve 2. Dozu vurulmadan 10gün önceden beri adetim de ediyor geçen ay 1-2 gün kesilip tekrar kahverengi lekelere oluyordu son 1 aydır hiç kesilmesine bazen kahverengi genelde kırmızı lekelere oluyor bazen çoğalıyor. Son 20 gündür hiç kesilmesi devam ediyor. Şişkinlik ve ağrı yapıyor. Hemşire lekelenme olur demişti ama o alman bu kadar değil di? Kullananlardan rica ediyorum normal mi bu durum bu kadar çok gelmesi ne yapmam gerek

Merhaba kızlar subat ayında aylık korunma iğnesi vuruldum. Mayıs 2. Dozu vuruldu ve 2. Dozu vurulmadan 10gün önceden beri adetim de ediyor geçen ay 1-2 gün kesilip tekrar kahverengi lekelere oluyordu son 1 aydır hiç kesilmesine bazen kahverengi genelde kırmızı lekelere oluyor bazen çoğalıyor. Son 20 gündür hiç kesilmesi devam ediyor. Şişkinlik ve ağrı yapıyor. Hemşire lekelenme olur demişti ama o alman bu kadar değil di? Kullananlardan rica ediyorum normal mi bu durum bu kadar çok gelmesi ne yapmam gerek
Iki yila yakin hem aylik hem 3 aylik olanini vuruldum bir cok yan etkisi var bende bas agrisi kilo artisi yuzde sivilcelenme adet duzensizligi siskinlik yapti En son canima tak etti biraktim 6 aylik hamile gibiydi karnim spirail taktirdim 6 Ay oluyor cok memnunum

Arkadaşlar nacizane tavsiyem boyle şeylerden uzak durun neden vücudunuza böyle eziyet ediyorsunuz vücudunuza dışardan giren herşey hormonlarınızi, sağlığınızı bozar. Ondan sonra çeşit çeşit kadın hastalıkları çıkıyor , bırakın eşiniz korunsun prezervatifle

X