3 aylık hamişim çok ağrım var kızlar lütfen yardım

yasel

utkum iiki varsin
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2008
207
0
selam kızlar 3 aylık hamişim çok ağrım var sol tarafım belden kasığa doğru çok ağrım oluyoır sol tarafımın üstüne hiç yatamıyorum benim gb olan arkadaşlar varmı

arkadaşlar öksürük esnasında sol tarafıma ağrı giriyo öksürürken sanki bişey batıyor ne yapmam lazım çok öksürüyorum afedersiniz balgamlı öksürük oluyor onu atamıyorum dışarı ne yapmalıyım

dıkkawtlı ol oksuruk gecıren bıseyler ıc ıhlamıuyr vb caylar olabılırr en basta bılgısayarın basından kalk bır rahatca bır yere uzan ve guzelce bır bıtkı cayı ıccccc eger hala agrıbn devam eıyorsaa cok gecıkmeden doktora gorun derımmmm ve dıkkatlı ol canım saglıkla bebegını kucagına alman dılegyle

aşırı ağrılar durumunda doktorunuza danışın dıyorlar sureklı aşırı ağrı ıyı değildir o yuzden vakıt gecırme derım

doktorunu ara canım.ama bu dönemlerde normal.rahim genişliyor çünkü.
benim doktorum bana ilk başlarda söyledi bana.
benimde 3.ayımda olmuştu ilk gebeliğimde.ama yinede doktoruna sor bakalım..

benimde öyle olmuştu ve bende başta önemsemedim rahim genişliyor normaldir düşüncesiyle ama ağrılarım çoğalınca gecenin 12 sinde hastaneye zor düştüm ve 10 gün hastanede kaldıktan sonra düşük yaptım korkutmuş olmayım ama bence de en iyisi bir an önce doktoruna başvur derim

benimde öyle olmuştu ve bende başta önemsemedim rahim genişliyor normaldir düşüncesiyle ama ağrılarım çoğalınca gecenin 12 sinde hastaneye zor düştüm ve 10 gün hastanede kaldıktan sonra düşük yaptım korkutmuş olmayım ama bence de en iyisi bir an önce doktoruna başvur derim

selam arkadaşım nekadarlık hamiştin

canim o kasik agrilari bende de var hamileliigimin basindan beri var dr normal ,onemli bisey degil dedi ama sen yine de dr una danis ihmal etme bence,,

X