3 aydır şiddetli adet sancısı çekiyorum, neden olabilir

belinay82

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2008
605
1
Slm arkadaşlar....
9 aylık evliyim ve eşimle hiç korunmadık bebek için yanıp tutuşuyoruz ama olmadı henüz....
3 aydır çok şiddetli sancım oluyor önceleri çok rahat olurdum...Belimden başlayan ağrı kasığıma ve ayağıma kadar iniyor belli aralıklarla ağrı kesici almadan geçmiyo...Resmen kıvrandırıyor beni....
Dostinex adında bir ilaç kullanmıştım 3 ay boyunca prolaktini düşürücü 1 ay önce kullanmayı bıraktım acaba onunla bir alakası olabilirmi....
Yada döllenmeden sonra tutunamayıp kanama ile sonlanma nasıl oluyor bilen varmı aranızda yardımcı olurmusunuz kafam çok karıştı...?

canım bence hemen mutlaka bir dr a gitmelisin kist oluşmuş olabilir yada üşütüyor da olabilirisn açıckası ama sana en dogru bilgiyi dr verecektir dileirm rabbimden sana acil şifalar versin

canım kist veya enfeksiyon olabilir. . bide hamile olup bilmeden prolaktin kullandıysan düşük olmuş olabilir. kimyasal gebelik geçirmiş olabilirsin. bi dr a gidip ultrason do baktır. umarım bişeyin yoktur canım.

eskilerimiz hep derler ya evliliğin ilk zamanlarında ayaklarını sıcak tutmalısın
ayağından patiğini,sırtından yeleğini eksik etme diye..
biz gençler genelde dikkat etmeyiz hemen ayılır bayılır,soyunup dökülürüz..
belki kendine dikkat etmediğinden dolayı üşütmüşte olabilirsin..
ama muhakkak bir doktora görünmende yarar var diye düşünüyorum..
ne kadar erken gidersen o kadar tedavinde kolay olur..
çok geçmiş olsun a.s.

BENİM HER AY İLK İKİ GÜNÜM ÇOK SANCILI GEÇER..RESMEN BELDEN AŞAĞI FELÇ GİBİ..KIVRANIRIM.BENDE MAJEZİK KULLANIYORUM..AMA YARIM ATIYORUM HİÇ KESİNTİ YAPMIYOR,GEÇİRİYORDA AĞRIYI...

ilaç vermek dogru degil arkadaşlar gerçekten ya mesela bu ilaç benima detleirmi kestigi gibi hiç agrımı da dindirmiyordu açıckası sakın burdan ilaç vermeyin verilen ilaçalrı da gidip almayın kızlar

Çok teşekkür ederim arkadaşlar... Doktora gitsem iyi olacak... Normale döndü gibi adetim ama koyu renkte geliyor bakalım hayırlısı inşallah kis falan kötü bişey yoktr. 3 ay önce gitmiştim ben jinekolağa hiç bişeyim yoktu kis yara falan bu kadar kısa zamanda oluşabilirmi acaba ?
Yoruldum artııık gelsin bebişlerimiz bize allahım yardım et bizlere sağlıklı ve hayırlı evlatlar ve kısa zamanda....

kızlar adetim 3. gün kesildi normal akıntıya dönüştü çok az geldi yine neler oluyor bana anlamadım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…