3 aydır adet olmadım

meralteym

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2023
71
12
26
Kızlar merhaba 3 ay oldu adet olmadım kan idrar testi yaptım hamile değilim 4 gündür soğan maydanoz kürüne başladım doktora gitim stres kaynaklı olduğunu söylediler fakat ben endişeleniyorum ne önerirsiniz normalde adet döngüm 60 günde birdir ilk defa üç ayır buluyor

Polikistik over var mı sizde? Bende olduğu için 3/4 ay adet görmediğim zamanlar oluyor.

Bir ilac tavsiyesinde bulunmadi mi doktor. Benim bir arkadasimda boyleydi dogum kontrol hapi vermisti doktor duzeldi adeti.

Aspir yağını araştırsanız bir. Benim adetimi çok güzel düzene sokmuştu zamanında. Almaya karar verirseniz lütfen herhangi bir aktardan almayın güvenilir bir yerden alın.

youtube de bir video var bende tesadüfen buldum adet olmak için karın bölgesine masaj yapıyor çok basit evde kendinize gün içine uygulayın.Alttaki yorumları okudum herkez kadına Allah razı olsun yaptım oldu adetim diye aç bir bak istersen.Hatta ben de bu ay değişik bir adet dönemi geçiriyorum damla damla başladı bir türlü sökülmedi 1 haftadır kendime bir çare ararken buldum

Polikistik over var mı sizde? Bende olduğu için 3/4 ay adet görmediğim zamanlar oluyor.
Doktora belirtim böyle birşey var mı diye yumurtalıklar sağlıklı kanda herhangi bir sıkıntı olmadığını söyledi Altan detaylı ultrason yaptı birşey olmadığını söyledi ki polikistik araştırdım bende belirtisi yok adet geçilmesi dışında

Hemen yutuptan bakıcam ya kızken kaç defa gittim yine doktora yine birşey yok dedi fakat evliyim çocuk istiyorum endişem artı

Bir ilac tavsiyesinde bulunmadi mi doktor. Benim bir arkadasimda boyleydi dogum kontrol hapi vermisti doktor duzeldi adeti.
Hayır çünkü sorun olmadığın belirti birde ovulasyonda takip etiğimde yumurtlarım çatlıyor ama adet kanaması olarak gelmiyor bu kafamı karıştırıyor

şu masajı mutlakla dene bende işe yaradı benim damla damla başladı bir hafta sökülmedi bu masajı 2 gün yaptım şimdi hiç olmadığım kadar çok adet kanamam var ki ben hep az ve kısa olurdum adetimi

şu masajı mutlakla dene bende işe yaradı benim damla damla başladı bir hafta sökülmedi bu masajı 2 gün yaptım şimdi hiç olmadığım kadar çok adet kanamam var ki ben hep az ve kısa olurdum adetimi
3 gündür yapıyorum yutuptan baktım hiç bir belirti yok karına kaşığa doğru olan masajdan bahsediyorsun dimi canım

3 gündür yapıyorum yutuptan baktım hiç bir belirti yok karına kaşığa doğru olan masajdan bahsediyorsun dimi canım
Evet o masaj bende iki gün yaptım gün içinde aklıma geldikçe 3.gün sanki afedersin altımdan musluk açıldı resmen bu yaşıma kadar böyle şiddeetli kanamam olmadı bugün 4.gün hala devam ediyor.korkmaya başladım artık bu benim normalim değil çünki.zaten bu ay cok farklı başladı bu süreç benim için aybaşında damladamla leke gibi başladı bir hafta sürdü şiştim şiştim şimdide durmuyo sanki

Öyle gelmesi çok iyi iltihap varsa oda akıyordur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…