3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Selam kızlar
Pegasus cnm karabuğday bende denemiştir bulgur gibi bir tadı var ema rendeeyip yiyindiyrar yoğurlu filan ben geçen yi l denemistim hatta yenilebilitesi var yanı çok kötü değil ama 14 gün arka arka nasıl yenilir bilemefim m ama ruslarda yaygın olduğunu biliyorum hatta diğer adı grecka topigide var KK da

faydasi olmusmuydu?

Selam kizlar, bir haftadir annemdeydim, pek takilamadim sayfaya, ptesiden ptesiye tartilacagim demistim, ama dun regl oldum, o yuzden bu ptesi tartilmayacagim, annemde spor yapamadim, tartimi da goturdum, elimden geldigince gayret ettim ama annem iste...oldugu kadar, canimi sikmadim,miralumi de bozmuyorum, su an dikkatli davraniyorum, biraz galsizluk de var regl yuzunden biter bitmez spor arti diyete devam.bu arada bi ara ben de karabugdaya merak salmistim, azeri bir bayanin burda actigi bir sayfa var o bahsetmis biraz evde de var, ama sirf yogurtla degildi sanki onunkisi, sadece 1 ogundu.tekrar bir bakayim ama 100 gr pişmiş 20 kb kadar, sanirim karabugday diyeti yapilirken kb yi dikkate almayacagiz, ama 14 gunde 9 kilo da cok iyiymis, belki oyle bir giz alinip sonra kb ule devam edilebilir,netice de sadece karabugdayla yasanmaz

Pegasuscum, arkadasinin kizi kac kiloydu, ona gore bizde kilo verme hedefimizi belirleyebiliriz.neticede 100 kg birisi ile 70 kg birisi ayni vermez herhalde

Pegasuscum, arkadasinin kizi kac kiloydu, ona gore bizde kilo verme hedefimizi belirleyebiliriz.neticede 100 kg birisi ile 70 kg birisi ayni vermez herhalde
ya o 77 kıloyduç sımdı baya iyi gozukuyor. sadece 14 gun detoks gibi dusunun.yani orjinalinde sadece karabugday ve yogurt var. en azindan kiz oyle yapti.
seyda coskunun listesindeyse 7 tane cilek ve karabugdya var . ve o sinirli veriyor karabugdayi. 10 gune 8 kilo zayiflatiyor ama cok az besin yiyosun. dayanilmasi cok guc

Oyle cok abartili bir kilosu yokmus, detoks bitimi 1-1.5 kilo alsa gene 8 kg vermis sayilir, ama 14 gun dedigin gibi zor, belki 2 ogun yapilabilir, mesela kahvalti aksam yemegi, oglen serbest, yada sabah oglen , aksam normal yemek gibi, deneyen birileri keske fikrini yazsa

Öyle çok uzun sureli yapmamıştm pegasuscum bi faysadisa olmadı doyurucu ama KB si fazla

Kizlar bimden TB ekmek aldım uno ne kadar fiyatlı ya

kızlaaar günaydın yeni başladım sayılır diyete 15 gün oldu 75lerde seyrediyorum hala 77.6 dan düştüm...yavaş mı gidiyo yoksa böylesi daha mı sağlıklı

kızlaaar günaydın yeni başladım sayılır diyete 15 gün oldu 75lerde seyrediyorum hala 77.6 dan düştüm...yavaş mı gidiyo yoksa böylesi daha mı sağlıklı
fazla kilonla naparsan yap orantılı gidiyordur. merak etme seyir süreci gibi düşün. ramazan bitimi tatlıya abanmazsan birden gitmeye başlar :)

Merhaba kızlar bu ara topik baya durgun ben de yazayım dedim, bu diyete 66larda başlamıştım şimdi 63lerde geziniyorum fakat geçenlerde misafirim vardı sahurda kalan çörek böreklerden yedim ve hooop 1 kilo almışım hatta daha fazla şiştim oturuyom şimdi ödem toplamışım hep :/

Moral bozmamaya çalışıyorum tatlı başladığımdan beri bi kez yedim o da sütlü zaten ama takıldım kaldım nasıl kırılır bu meret

2 gündür yürüyüşe çıkıyorum ve dikkat ediyorum 50yi geçmemeye, adetim de yaklaşmış ondan olabilir dicem ama bu diyete başladıktan sonra adetlerde ödem sorunum olmuyodu çok güzel bir diyet cidden :) adet olunca yine ayran detoksu yapıcam takıldığım yerde hep imdadıma o koştu sana da tavsiye ederim canım :*

ne kadar zamanda kaç kilo verdin canım merak ettim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…