3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

tartılmadım regl bitiminde kendimi yeni başlıyormuş sayıcam :) çnkü az önce kendimi tutamadım ve bir kase dondurmaya gömüldüm

dondurma yiyen bi ben degimişim desene
nbende koltukta uyudum kalktıms aat 12 iki gofret yeidm biraz ekmek veee dondurma
hep böyle oluyor ne zman uyuyup uyansam cnm birşeyşer yemek istiyor
benimde reglim başlayacak haftaya daha dikkatli olurumm

ben bazen sırf acıktım diye uyanıyorum. nasıl bir bünyeyse benimki uyuyunca ne var ne yok hazmediyor :)

kızlar burda rusların cok yaptıgı dıyet var. 14 gunde 10 kıloya kadar verebılıyolar. ben hıc yapmadım. ama cok yakin arkadasimin kizi yapti 9 ,5 kilo verdi o da. 14 gun dayanmadan yapmak lazim. ve 6 ay denememek lazimmis. ben size soyliyeyim. bakin size uyuyorsa deneyin. ama lutfen sonuclarini bana da bildirin.
istediginiz kadar karabugdayi alin geceden uzerine kaynar su ilave edin. sabaha kadar sisecek o,pirinc gibi. tuz ve s hic bi sey ilave etmek yok. sadece karabugday ve yagsiz yogurt. tam 14 gun arka arkaya yapmak lazimmis.

Sadece bunumu yiyorlar baska hicbirsey yok yani zararlı olmaz mı acaba

Sadece bunumu yiyorlar baska hicbirsey yok yani zararlı olmaz mı acaba
ya pek bilmiyorum da seyda coskun da ordan almis diyeti ,sadece 200 gr yediriyor gun icinde. 10 gunde 8 kilo verdiriyormus.ama orjinalinde istediyin kadar ye diyor. rusca bilen arkadaslar arasdirirsa cok eskiden rus sitelerinde var oldugunu gorurler. cok dusuk kalorisi falan. ben hic denemedim.ama yedim tabiki. cunku seviyorum ben karabugdayi. hasliyorum uzerine kiyma falan yiyorum. burda hatta oglen yemeyine falan sirket veriyor bazen.pirinc gibi yani.doyurucu, ve burda cok ucuz. belki ben tuzlu,etli yedigiim icin tadi hosuma gidiyordur .bilemedim ki

etli karabuğdayı ben de sevmiştim de hiç sade yemedim. yalnız sadece yoğurtla karabuğday mantıklı gelmedi kb saymaya devam edicem ben. bir de Fat Secret'ı öğrendiğim iyi oldu Valentina sayesinde hesabı daha kolay yapıyor. yalnız MUTFAK TARTISI almak istiyorum miktarlara bakmak için. Öneri de bulunur musunuz?

Canım ben vatandan aldım geçen hafta arnicanın 3550 modeli sanırım 30tlye gayet güzel :) üstündeki tartma aparatı ters dönünce kapak oluyo en çok bunu sevdim

kizlar gunluk menuleri pek yazmiyorum artik dikkat ederseniz.cunku bazen bu diyetin ustune cikiyor bizimksi.ona da care bulduk.eger cani ekmek falan cekiyosa,o gunu kalori diyeti yapiyoruz. gunluk 1200 kalori. boylelikle kilo almiyor bozdugu zaman.aklinizda bulunsun. bi kac diyeti katarak zayifliyoruz.komik ya vala guluyorum artik ama cok sukur kilo falan almadi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…