3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Iyi geceler kızlar nasılsınız bakalım bugün işler yoğundu gelemedim buralara tartı Gününe son 1 gün kaldı yarın çok dikkat etmeniz Lazım ona göre yeme planınızın geceden

Günaydın kızlar nasılsınız ? Benim kilo vermem yavaşladı bayağı ama pes etmek yok, şu şişkinliği de bir atarsam daha rahat edeceğim. Eşime de bu diyeti yap diyorum ama o pidesinden poğaça böreğinden vazgeçmez diyabet olduğu halde.doymam diyor, sinirli olurum diyor ikna edemedim :s

bende bu hafta bugüne kadar veremedim hiç aynıyım sabit kaldı ama aynen devam :)

merhaba kızlar sabah kahvaltım
18 gr kızarmış tam buğay ekmeği : 8 puan
yumurta :0 puan
2 çeri domates :2 puan olsun
peynir k.k kadar : 1 puan
toplam : 11 puan

günaydın kızlar,

vallaa ben acaipşişim ve göbegim çok fena anlamadım ben birşey
ve sabah yumurtayı yiyemedim agzımda büyüdü resmen bırakıp çıktım
yiyemiyorum artık yumurta , zamanında bu tarz diyetleir çok yaptıgımiçin sanırım
ne yapacagımıda bilemiyorum henüz sanırım bi rsüre diyet fikrine ara vericme akşam 5 ten sonra birşey yememeyi uyguluycam birde öyle deneyim bakalım

Selam kızlar ben 51 kiloya düştükten sonra diyeti bırakmıştım şimdi kilomu korumaya geçmem lazım sizler neşer yapıyosunuz bu hususta benim durumumda olan arkadaşlar varmı? Ben günde bir çikolata yemesen duramamki ne yapcaz şimdi verdiğim onca kiloyu alcammı ben yaa pegasus arkadaşım bi cevap ber hele en tecrübelimiz sensin

yaww maşallah ne güzel kilolar veriyorunuz bi ben veremiyorum hep bırakıyorum (((

hadi hayırlısı olsun canım gelişmeleri yaz bakalım bize de

Kaç kilodan 51 kiloya düştün canım ne kadar zamanda neler yaptın canım biraz bize de anlat lütfen

Şazilinin yesil kahvesini aldım.ne kötü tadı yaa.yesil kahve kullanan var mı?

ben kullanıyorum canım. 2. paketi bitiriyorum. ama zencefil ekleyip kaynatıyorum bi taşım. zencefil içileybil yapıyor.
düzenli içince kabızlık sorunu kalmıyor.

Ben günde 2 tane içmeye çalışıyorum. Yemek öncesi diyor ama ben genelde beraber tüketiyorum:/
sabah oğlumu okula bırakmadan bi tane içmeye gayret ediyorum. sonra okuldan alıp gelince yemek öncesi içmeye çalışıyorum. 3-4 gün düzenli yapabildim. ben de unutup yemekle veya yemeğin üstüne içiyorum bazen:)

Son düzenleme:
iyileştim geldim kızlar, nasılsınız ?

antibiyotiğim bitti ama boğazımda ve içimde hala yanma var. habire salatalık ve yoğurt yiyorum. hiç puanına bakmadan, tartmadan ama düşük kalorili olduğu için tartıya yansımıyor hatta (-) olarak yansıdı bu sabah.

bu sabah 69,9 u gördüm. 69 lu rakamlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…